Rumunština pro začátečníky

Rumunština pro začátečníky - Lucie Gramelová | Replicamaglie.com

...dstatné jméno v podivném tvaru, zřejmě se bude jednat o druhý nebo třetí pád ... Kniha: Rumunština slovníček | Knihy.ABZ.cz ... . Ostatní pády koncovky nemění. Přídavná jména buď končí souhláskou pro mužský rod a pak mají koncovku -ă pro ženský rod, nebo používají pro oba rody koncovku ... Online jazyková škola zdarma > Rumunština - kurzy, slovníky a další jazykové doplňky > Rumunština pro začátečníky + slovník. Interaktivní jazykový kurz. Učte se hrou. Kurz: Interaktivní kurz pokrývá slo ... Lucie Gramelová | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Interaktivní jazykový kurz. Učte se hrou. Kurz: Interaktivní kurz pokrývá slovní zásobu pro jídlo, barvy, nakupování, části těla, čísla, určování času, země, pozdravy a základní fráze Kniha: Rumunština pro začátečníky Autor: Lucie Gramelová Tato cvičebnice rumunštiny je určena začátečníkům a výrazně se orientuje na systematické osvojení slovní zásoby, a to následujících tématických okruhů: 1. Všechny informace o produktu Rumunština pro začátečníky, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Rumunština pro začátečníky. Rumunština pro začátečníky Lucie Gramelová . 380 Kč ... je určena začátečníkům a výrazně se orientuje na systematické osvojení slovní zásoby. Romština pro začátečníky Lucie Gramelová ... při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Romština pro začátečníky. Lucie Gramelová. Externí sklad. Více » 180 Kč. Jak vyzrát na cizí jazyky. Lucie Gramelová. Externí sklad. Více » 237 Kč. Rumunština pro začátečníky. Specializuje se na méně obvyklé jazyky a nabízí nabízí Vám kurzy a individuální výuku více než 40 jazyků pro začátečníky i pokročilé, kde samozřejmě nechybí ani rumunština. Začátečníci zahajují kurzy obvykle ve stanovených termínech v září a únoru, pokročilí se kromě toho mohou připojit kdykoliv během ... Hledáte Romština pro začátečníky od Lucie Gramelová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Specializuje se na méně obvyklé jazyky a nabízí nabízí Vám kurzy a individuální výuku více než 40 jazyků pro začátečníky i pokročilé, kde samozřejmě nechybí ani rumunština. Začátečníci zahajují kurzy obvykle ve stanoven...

INFORMACE

AUTOR
Lucie Gramelová
DIMENZE
8,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Rumunština pro začátečníky.pdf

POPIS

Tato cvičebnice rumunštiny je určena začátečníkům a výrazně se orientuje na systematické osvojení slovní zásoby, a to následujících tématických okruhů: 1. Základní fráze a některá důležitá slovíčka, 2. Rodina, 3. Bydlení, město, 4. Věci kolem nás, 5. Číslovky, 6. Čas, 7. Otázky, 8. Přídavná jména a příslovce, 9. Jídlo a pití, 10. Příroda, rostliny, zvířata, 11. Činnosti, 12. Zdraví a lidské tělo, 13. Člověk, vzhled a povaha, 14. Práce a povolání, 15. Doprava a cestování.

Chcete si přečíst knihu?Rumunština pro začátečníky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie Gramelová. Číst Rumunština pro začátečníky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY