Ustrašené kotě

Ustrašené kotě - Holly Webb | Replicamaglie.com

...še prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde ... Ustrašené kotě (Holly Webb) > kniha | PreSkoly.sk ... . ... Ustrašené kotě Autor: Webb, Holly Nakladatel: Nava EAN: 9788072115020 ISBN: 978-80-7211-502- Originál: The Frightened Kitten Popis: 1× kniha, brožovaná, 116 stran, česky Rozměry: 13 × 19,5 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání) Magda je odhodlaná vytvořit Zázvorce, roztomilému tříbarevnému kotěti, dokonalý domov. Tráví s ní spoustu času, hrají si spolu, mazlí se. A nepochybuje, že čiperné kotě rádo vyrazí také na průzku ... Ustrašené kotě - Holly Webb | Knihy Dobrovský ... . Tráví s ní spoustu času, hrají si spolu, mazlí se. A nepochybuje, že čiperné kotě rádo vyrazí také na průzkum zahrady. Zázvorka rychle roste a zanedlouho může jít ven. Nemá však ani tušení, že dva ohromní kocouři od sousedů považují zahradu za svou. Obsah knihy: Ustrašené kotě. Magda je odhodlaná vytvořit Zázvorce, roztomilému tříbarevnému kotěti, dokonalý domov. Tráví s ní spoustu času, hrají si spolu, mazlí se. A nepochybuje, že čiperné kotě rádo v...

INFORMACE

AUTOR
Holly Webb
DIMENZE
8,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Ustrašené kotě.pdf

POPIS

Nová knížka ze série příběhů štěňat a koťat od britské autorky Holly Webb. Magda je odhodlaná vytvořit Zázvorce, roztomilému tříbarevnému kotěti, dokonalý domov. Tráví s ní spoustu času, hrají si spolu, mazlí se. A nepochybuje, že čiperné kotě rádo vyrazí také na průzkum zahrady.Zázvorka rychle roste a zanedlouho může jít ven. Nemá však ani tušení, že dva ohromní kocouři od sousedů považují zahradu za svou. Oba dělají, co mohou, aby malou vyděsili. Chudák Zázvorka je brzy tak vystrašená, že vůbec nevychází ven a celý den se skrývá. Najde Magda možnost, jak kotěti pomoci?

Chcete si přečíst knihu?Ustrašené kotě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Holly Webb. Číst Ustrašené kotě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY