Co se děje se světem?: Kniha malých dobrodiní v čase velké proměny Země

Co se děje se světem?: Kniha malých dobrodiní v čase velké proměny Země - Václav Cílek | Replicamaglie.com

...ější kniha Co se děje se světem? je typicky cílkovská: zdánlivě jde o popis velké proměny našeho světa vlivem klimatických změn a migrační vlny, ale ve skutečnosti se autor soustřeďuje především na to, jak si v životě udržet radost a jak (pře)žít šťastně ... Co se děje se světem? - daryzivota.sk ... . Jeho nejnovější kniha Co se děje se světem? je typicky cílkovská: zdánlivě jde o popis velké proměny našeho světa vlivem klimatických změn a migrační vlny, ale ve skutečnosti se autor soustřeďuje především na to, jak si v životě udržet radost a jak (pře)žít šťastně. Kupte knihu Co se děje se světem? (Václav Cílek) s 18 % zľavou za 11.16 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Jeho nejnovější kniha Co se děje s ... Co se děje se světem? - Velký knižní čtvrtek ... . Kupte knihu Co se děje se světem? (Václav Cílek) s 18 % zľavou za 11.16 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Jeho nejnovější kniha Co se děje se světem? je typicky cílkovská: zdánlivě jde o popis velké proměny našeho světa vlivem klimatických změn a mig- rační vlny, ale ve skutečnosti se autor soustřeďuje především na to, jak si v životě udr- žet radost a jak (pře)žít šťastně. Co se děje se světem? Kniha malých dobrodiní v časech velké proměny Země Cílek Václav. Geolog a oceňovaný esejista Václav Cílek je známý tím, že se k aktuálním problémům světa dokáže vyjádřit nadčasově, z rozmanitých úhlů pohledu, s nadhledem, vtipem i s konstruktivní skepsí. Co se děje se světem? - Cílek Václav - Geolog a oceňovaný esejista Václav Cílek je známý tím, že se k aktuálním problémům světa dokáže vyjádřit nadčasově, z rozmanitých úhlů pohledu, s nadhledem, vtipem i s konstruktivní skepsí. Jeho nejnovější kniha...

INFORMACE

AUTOR
Václav Cílek
DIMENZE
7,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Co se děje se světem?: Kniha malých dobrodiní v čase velké proměny Země.pdf

POPIS

Geolog a oceňovaný esejista Václav Cílek je známý tím, že se k aktuálním problémům světa dokáže vyjádřit nadčasově, z rozmanitých úhlů pohledu, s nadhledem, vtipem i s konstruktivní skepsí. Jeho nejnovější kniha Co se děje se světem? je typicky cílkovská: zdánlivě jde o popis velké proměny našeho světa vlivem klimatických změn a migrační vlny, ale ve skutečnosti se autor soustřeďuje především na to, jak si v životě udržet radost a jak (pře)žít šťastně. V první části věnované českým zahrádkám se zabývá tématy, jako jsou útěcha květin, inteligence stromů a malá dobrodiní běžného světa, která vedou ke spokojenosti a štěstí. Odtud přechází do světa řeckých a indiánských mýtů, abychom si uvědomili důležitost vody a času v našem životě. Poslední část textu se dotýká příběhu velkého zrychlení, tedy lidského vlivu na celý zemský systém a na jeho možné důsledky. Navzdory všem možným katastrofickým scénářům je to kniha optimistická a přináší konkrétní návrhy, jak řešit současnou i budoucí krizi. Publikaci doprovázejí surreálné ilustrace Kateřiny Piňosové a fotografie autora.

Chcete si přečíst knihu?Co se děje se světem?: Kniha malých dobrodiní v čase velké proměny Země ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Cílek. Číst Co se děje se světem?: Kniha malých dobrodiní v čase velké proměny Země Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY