Tajuplné království - Kouzelný palác

Tajuplné království - Kouzelný palác - Rosie Banks | Replicamaglie.com

...kterém hrají hlavní roli tři prima holky a jejich neuvěřitelná dobrodružství! Summer, Ellie a Jasmína jsou nejlepší kamarádky ... Tajuplné království - Obláčkový ostrov - Rosie Banks ... ... . Jednoho dne najdou kouzelnou skříňku, která je obratem přenese do jiného světa - do Tajuplného království. Tajuplné království - Kouzelný palác Autor: Banks, Rosie Nakladatel: Fragment EAN: 9788025329320 ISBN: 978-80-253-2932- Originál: Secret Kingdom - Enchanted Palace Překlad: Kopicová, Miroslava Popis: 1× kniha, brožovaná, 120 stran, česky Rozměry: 12,7 × 19,8 cm Rok vydání: Tajuplné království - Kouzelný palác. Celkové hodnocení ... Jednoho dne najdou kouzelnou skříňku, která je obratem přenese do jiného světa - do Tajuplného královst ... Tajuplné království - Kouzelný palác - Rosie Banks ... ... . Celkové hodnocení ... Jednoho dne najdou kouzelnou skříňku, která je obratem přenese do jiného světa - do Tajuplného království. A stane se to v ten správný okamžik: království je totiž v nebezpečí. Zlá král...

INFORMACE

AUTOR
Rosie Banks
DIMENZE
5,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajuplné království - Kouzelný palác.pdf

POPIS

Summer, Ellie a Jasmína jsou nejlepší kamarádky. Jednoho dne najdou kouzelnou skříňku, která je obratem přenese do jiného světa – do Tajuplného království. A stane se to v ten správný okamžik: království je totiž v nebezpečí. Zlá královna někde poschovávala šest nebezpečných blesků, které mohou zničit nejen plánovanou oslavu narozenin, ale ohrozit celé království. Podaří se dívkám blesky najít a plány zlé čarodějnici překazit?

Chcete si přečíst knihu?Tajuplné království - Kouzelný palác ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rosie Banks. Číst Tajuplné království - Kouzelný palác Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY