Buď sám sebou – jdi vlastní cestou

Buď sám sebou – jdi vlastní cestou - Karel Spilko | Replicamaglie.com

...di svou vlastní cestou. I. Buď sám sebou - to stačí ... Buď sám sebou - jdi vlastní cestou (Karel Spilko) | Detail ... ... . Buď tím, kým jsi a respektuj se takový, jaký jsi. Nemůžeš být kýmkoliv, kým chceš být. Můžeš být jen tím, kým MÁŠ být. Respektuj svou podstatu. Respektuj svůj Zdroj, protože on je tím, čím ve svém jádru jsi. Buď sám sebou - jdi vlastní cestou Autor: Spilko, Karel Nakladatel: Trans World Tour EAN: 9788087913017 ISBN: 978-80-87913-01-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 152 stran, česky Rozměry: 12 × 17 cm Rok vydání: 2014 (1. vydání) Buď sám sebou - jdi vlastní cestou Author ... MATRIX-NEO.cz ... . vydání) Buď sám sebou - jdi vlastní cestou Author: Karel Spilko Created Date: 11/14/2016 8:09:36 AM ... Popis produktu Buď sám sebou - jdi vlastní cestou. V této knížce najdete znovu cestu ke svému životu. Získáte chuť žít - a to není málo. Spolu nebudeme filozofovat, ale podáte si ruku se samotným životem. Jsme tady všichni na krátkou chvíli a byla by škoda stát celý život na nástupišti při čekání na ten ... Buď sám sebou - jdi vlastní cestou | V této knížce najdete znovu cestu ke svému...

INFORMACE

AUTOR
Karel Spilko
DIMENZE
7,99 MB
NÁZEV SOUBORU
Buď sám sebou – jdi vlastní cestou.pdf

POPIS

V této knížce najdete znovu cestu ke svému životu. Získáte chuť žít – a to není málo. Spolu nebudeme filozofovat, ale podáte si ruku se samotným životem. Jsme tady všichni na krátkou chvíli a byla by škoda stát celý život na nástupišti při čekání na ten „správný“ vlak. Již dávno totiž v tom „správném“ vlaku sedíte, jen si to musíte uvědomit. Nic víc pro to nemusíte udělat. A pokud se vám při samotné jízdě zatočí hlava, tak jen proto, že už jste ji dlouho nevystrčili z okna a nenechali si větrem pořádně rozcuchat vlasy. Ať se práší za vaším kočárem……protože pokud se práší, tak žijete! Nepřestávej se usmívat Neber život tak vážně a nepřestávej vše zlehčovat. Raduj se z maličkostí, které potkáš a občas to celé obrať naruby. Hlavně se nepřestávej usmívat. Věř, o nic ve skutečnosti nejde, protože všechno je jen a jen hra. Čím dříve to poznáš, tím více si všeho užiješ.

Chcete si přečíst knihu?Buď sám sebou – jdi vlastní cestou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Spilko. Číst Buď sám sebou – jdi vlastní cestou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY