La Buchta - Cesta z jednoho těsta

La Buchta - Cesta z jednoho těsta - Petra Frýdlová, | Replicamaglie.com

...nápad s hravostí sobě vlastní autorská trojice s uměleckým názvem La Buchta shrnula pod stejnojmenný název knihy ... Kniha La Buchta - Cesta z jednoho těsta - Pošová Johana ... ... . V rozsáhlé encyklopedické části popisuje ... Kniha La Buchta: Cesta z jednoho těsta Smart Press Tématické kuchařky můžete ihned zakoupit v obchodě Alza.cz Elektro, který tento produkt prodává za skvělou cenu 263 Kč s rychlým doručením. Smart Press Kniha La Buchta: Cesta z jednoho těsta Tématické kuchařky La Buchta. La Buchta: Cesta z jednoho těsta. Mé recepty. Limetkový dort. Citronovo-mandlové koláčky. Čokoládový chilli chl ... KNIHA - La Buchta ... . La Buchta: Cesta z jednoho těsta. Mé recepty. Limetkový dort. Citronovo-mandlové koláčky. Čokoládový chilli chlebíček. Mramorová bábovka. Malinový krémový dort. Špenátový Quiche. Přihlásit se; Buchta na zabijačku recepty, které budete milovat. Vyberte si ze stovek receptů na Buchta na zabijačku, které se vám budou snadno a rychle vařit.Připravte si ingredience a můžete se pustit do vaření Buchta na zabijačku.Užijte si objevování nových porkrmů a jídel z nejlepších Buchta na zabijačku receptů z čech i ze světa. Dobrou chuť!...

INFORMACE

AUTOR
Petra Frýdlová,
DIMENZE
3,71 MB
NÁZEV SOUBORU
La Buchta - Cesta z jednoho těsta.pdf

POPIS

Moderní designová kuchařská kniha obsahuje rozsáhlou encyklopedickou část, a více než 80 receptů. Publikace s podtitulem Cesta z jednoho těsta ukáže všem, že pouze jediné těsto, které umíchá i malé dítě, může za pomoci pár obměn a triků posloužit jako základ pro nespočet senzačních dezertů. Svůj nápad s hravostí sobě vlastní autorská trojice s uměleckým názvem La Buchta shrnula pod stejnojmenný název knihy. V rozsáhlé encyklopedické části popisuje Jitka Rákosníková podstatu a kvalitu základních surovin, které doplňuje o nevšední rady k pečení. V knize naleznete více než 80 receptů, včetně několika variací krémů, polev a náplní. Kapitoly Dorty, koláče a buchty, malé dezerty a bábovky doplňuje nečekaná kapitola La Buchta naslano, kde autoři přidávají několik slaných variací. Kuchařské knize byla inspirací doba počátku 20. století, kde důraz na základní potravinu byl především v kvalitě. Autoři se také nechali inspirovat grafickou strohostí publikací tehdejší doby.

Chcete si přečíst knihu?La Buchta - Cesta z jednoho těsta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Frýdlová,. Číst La Buchta - Cesta z jednoho těsta Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY