Od srdce k srdci, z ruky do ruky

Od srdce k srdci, z ruky do ruky - Martina Formanová, | Replicamaglie.com

...cie Hlavinková, Ivana Humlová, Věra Kirchnerová, Jitka Komendová, Eva Lorencová, Radek Malý, Marka Míková ... Od srdce k srdci, z ruky do ruky - Michal Viewegh ... ... ... Dobrý den, četla jsem Vaše příspěvky. Též mě bolí levé rameno okolo lopatky, jde mi to do ruky a k srdci, píchá mě u lopatky když se nadechnu, moc se bojim, ale doktor kouká jak když si to vymýšlím. Mám spoustu vyšetření za sebou a nic nezjistili. Prosim Vás pana Dalibore neporadil by jste mi co s tim. Od srdce k srdci, z ruky do ruky - Kniha se skládá z příspěvků literárně či výtvarně angažovaných li ... Od srdce k srdci, z ruky do ruky | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . Od srdce k srdci, z ruky do ruky - Kniha se skládá z příspěvků literárně či výtvarně angažovaných lidí, kteří bez nároku na honorář věnovali své literární dílo, tedy povídku, pohádku, bajku, text, povídání, poezii, zpověď, ilustraci či kresbu. Nemá s Mnoho VIP hostů - křest knihy Od srdce k srdci, z ruky do ruky. Wednesday UTC+01 at Divadlo Radka Brzobohatého. 64 guests. Vintage Grooves w/ Kohl & Ben. 10:00 PM UTC+01 at Vlkova 26. 85 guests. Lemarket Vánoce 2019. Sat, Dec 14 UTC+01 at Lemarket - moderní tržišt ... Od srdce k srdci, z ruky do ruky . Kniha se skládá z příspěvků literárně či výtvarně angažovaných lidí, kteří bez nároku na honorář věnovali své literární dílo, tedy povídku, pohádku, bajku, text, povídání, poezii, zpověď, ilustraci či kresbu. Od srdce k srdci, z ruky do ruky - kolektiv autorů Kniha se skládá z příspěvků literárně či výtvarně angažovaných lidí, kteří bez nároku na honorář věnovali své literární dílo, tedy povídku, pohádku, bajku, text, povídání, poezii, zpověď, ilustraci či kresbu. Od srdce k srdci, z ruky do ruky Viewegh Michal, Mornštajnová Alena, Pekárková Iva, Dubská Kateřina, . Petra Sou.. Cena: 263 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ......

INFORMACE

AUTOR
Martina Formanová,
DIMENZE
12,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Od srdce k srdci, z ruky do ruky.pdf

POPIS

Kniha se skládá z příspěvků literárně či výtvarně angažovaných lidí, kteří bez nároku na honorář věnovali své literární dílo, tedy povídku, pohádku, bajku, text, povídání, poezii, zpověď, ilustraci či kresbu. Nemá stanovené parametry ani ucelené téma, není určena konkrétní věkové skupině čtenářů a nelze ji jen tak někam zařadit. Jde o záměr, neboť má nabízet široké spektrum vlastních námětů a témat zainteresovaných spisovatelů a ilustrátorů. Vize tkví v tom, že pokud si někdo knihu koupí, může z ní čerpat celá rodina. Měla by jít od srdce k srdci a z ruky do ruky – je v ní něco pro děti, něco pro dospělé. Kniha má do jisté míry podtrhovat charakteristiku lidských bytostí, protože co člověk, to individualita. A přestože jsme každý jiný, dohromady tvoříme celek společnosti a každý z nás ji nějakým způsobem obohacuje. Kniha má čtenáři navodit pocit pohody, uvolnění a sounáležitosti, má být pohlazením po duši.

Chcete si přečíst knihu?Od srdce k srdci, z ruky do ruky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Formanová,. Číst Od srdce k srdci, z ruky do ruky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY