Pedagogika: 2., aktualizované a rozšířené vydání

Pedagogika: 2., aktualizované a rozšířené vydání - Dagmar Šafránková | Replicamaglie.com

...va končí za. Tištěná kniha. Brožovaná vazba ... Pedagogika - Knihkupectví Společenské knihy ... . Stačí jen uplatňovat jej na správných místech a u správných lidí. Inspirujte se proto v právě aktualizované a doplněné knize Koučování - kdy, jak a proč. Obohatí váš rejstřík práce s lidmi, pochopíte díky ní hlavní principy koučování a naučí vás naplňovat je v každodenní praxi. Mezinárodní komparace vzdělávacích systémů 2., aktualizované a rozšířené vydání. Jan Pr ... Rorschachova metoda - 2., rozšířené a aktualizované vydání ... ... ., aktualizované a rozšířené vydání. Jan Průcha. srovnávací pedagogika E-kniha: Andragogika -- 2., aktualizované a rozšířené vydání - Milan Beneš ... Pedagogické působení zároveň slouží nápravě a záchraně nemocného světa, pedagogika tedy vede ke zlepšení života (nutno dodat, že Komenský neměl na mysli ekonomickou prosperitu). 2., aktualizované a rozšířené vydání. Martínek Zdeněk. ... Zdeněk Martínek - absolvent Pedagogické fakulty UK Praha, obor speciální pedagogika, specializace psychopedie, etopedie, sociální patologie. Pracuje v Pedagogicko.psychologické poradně v Pelhřimově. Ve své praxi se zabývá především agresí a agresivním ... Rok vydání: 2019 Počet stran: 368: Rozměr: 144×207 Úprava: ilustrace Vydání: 2., aktualizované a rozšířené vydání Skupina třídění: Výchova a vzdělávání Vazba: brožovaná vazba Datum vydání: 1.11.2019 ISBN: 978-80-247-5511-3 Základní učební text Pedagogika pro učitele je nepostradatelný pro všechny studenty pedagogických oborů na pedagogických, filozofických, přírodovědeckých fakultách a na ČVUT v jejich praktické vzdělávací činnosti s důrazem na současné pedagogické ideje, trendy i vědění. Pedagogika: 2., aktualizované a rozšířené vydání Publikace slouží k základní orientaci v pedagogice jako moderní vědě. Je koncipována jako učebnice základů pedagogiky a didaktiky s úvodem do sociální pedagogiky, pedagogického výzkumu a diagnostiky žáka. Pedagogika pro učitele 2., rozšířené a aktualizované vydání VALIŠOVÁ ALENA, KASÍKOVÁ (EDS. ... Grada ISBN 978-80-247-3357-9 EAN 9788024733579. Základní učební text Pedagogika pro učitele je nepostradatelný pro všechny studenty pedagogických oborů na pedagogických, filozofických, přírodovědeckých fakultách a na ČVUT ... Pedagogika pro učitele: 2., rozšířené a aktualizované vydání Základní učební text Pedagogika pro učitele je nepostradatelný pro všechny studenty pedagogických oborů na pedagogických, filozofických, přírodovědeckých fakultách a na ČVUT v jejich praktické vzdělávací činnosti s důrazem na současné pedagogické ... Andragogický slovník: 2., aktualizované a rozšířené vydání 449,-382,-Není dostupné Andragogický slovník: 2., aktualizované a rozšířené vydání Seznamte se s druhým, aktualizovaným a rozšířeným vydáním úspěšného slovníku andragogiky, vzdělávání a rozvoje lidských zdrojů, zaměřeným na termíny a základní ... Kniha Pedagogika (2., aktualizované a ...

INFORMACE

AUTOR
Dagmar Šafránková
DIMENZE
5,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pedagogika: 2., aktualizované a rozšířené vydání.pdf

POPIS

Základním cílem učebnice je především podporovat tvořivost a prostřednictvím variabilních úkolů a otázek umožnit reflexi vlastního učení. Nejde tedy o pouhé zvládnutí teorie poznání z oblasti výchovy a vzdělávání, ale především o hledání jeho smyslu a vývoje v různých kontextech. Naučíte se: • porozumět pedagogice jako vědě o člověku• pochopit proměny pedagogiky v 21. století s ohledem na digitalizaci vzdělávání a okolního světa• používat kritické myšlení při hodnocení změn, inovací a situací v pedagogickém procesu Druhé vydání knihy reaguje na současné proměny výchovy a vzdělávání v souvislosti s koncepty Průmysl 4.0 a Práce 4.0. Do textu jsou zařazeny nové informace a úkoly, které potvrzují nezbytnost změn v tomto ohledu.  Kniha je určena především studentům středoškolského pedagogického vzdělávání a studujícím učitelství na pedagogických i jiných fakultách, ale také začínajícím učitelům, vychovatelům a všem ostatním, kteří mají touhu po vědění a zajímá je putování pedagogickou teorií a praxí.

Chcete si přečíst knihu?Pedagogika: 2., aktualizované a rozšířené vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dagmar Šafránková. Číst Pedagogika: 2., aktualizované a rozšířené vydání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY