Limassol: Thriller z prostředí izraelských tajných služeb

Limassol: Thriller z prostředí izraelských tajných služeb - Jišaj Sarid | Replicamaglie.com

...li, který je přepracovaný, rozvádí se a přesto je nasazen na ženu, do které se nakonec zamiluje ... Limassol od 8,78 € - Heureka.sk ... . Kniha Limassol z vydavateľstva Práh a mnoho iných kníh s kategórie Detektívky, trilery, horory nájdete na Najlacnejšie knihy online Limassol - Thriller z prostředí izraelských tajných služeb - Jišaj Sarid. Román Limassol napsal izraelský spisovatel Jišaj Sarid na základě vlastních... Román Limassol napsal izraelský spisovatel Jišaj Sarid na základě vlastních zkušeností z p ... Limassol - Jišaj Sarid | Knihy Dobrovský ... ... Román Limassol napsal izraelský spisovatel Jišaj Sarid na základě vlastních zkušeností z působení v izraelských zpravodajských službách. Čtivý a napínavý thriller získal řadu ocenění včetně francouzské Le Grand Prix de Littérature Policiere. Hlavní hrdina, vyšetřovatel izraelské tajné policie, se denně setkává s hrozbou terorismu - jeho povinností je ... Limassol: Thriller z prostředí izraelských tajných služeb Jišaj Sarid Nakladatel: Práh 2017 Limassol Thriller z prostředí izraelských tajných služeb Jišaj Sarid ... Román Limassol napsal izraelský spisovatel Jišaj Sarid na základě vlastních zkušeností z působení v izraelských zpravodajských službách. Čtivý a napínavý thriller získal řadu ocenění včetně francouzské Le Grand Prix de Littérature Policiere. Limassol Sarid Jišaj. Limassol. Sarid Jišaj. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Poslední kusy lze odebrat pouze na vybraných prodejnách Doručení Doručení domů není možné ... Román Limassol napsal izraelský spisovatel Jišaj Sarid na základě vlastních zkušeností z p...

INFORMACE

AUTOR
Jišaj Sarid
DIMENZE
12,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Limassol: Thriller z prostředí izraelských tajných služeb.pdf

POPIS

Román Limassol napsal izraelský spisovatel Jišaj Sarid na základě vlastních zkušeností z působení v izraelských zpravodajských službách. Čtivý a napínavý thriller získal řadu ocenění včetně francouzské Le Grand Prix de Littérature Policiere. Hlavní hrdina, vyšetřovatel izraelské tajné policie, se denně setkává s hrozbou terorismu – jeho povinností je bránit a předcházet útokům. Práce ho zcela pohlcuje, ale zákonitě i mění, neboť vyšetřovací metody jsou někdy velmi drsné. Na začátku příběhu dostává nový, mimořádný úkol, o jehož hlavním cíli není zpočátku přesně informován. Při této práci se náhle stírají jasné hranice mezi vyšetřovatelem a vyšetřovaným, přítelem a nepřítelem, kdy nebezpečí nepředstavují jen arabští sebevražední teroristé, ale možná i židovská intelektuálka a její přítel, nemocný arabský básník. Hrdina přestává vnímat svět černobíle a dostává se tak do neřešitelného morálního dilematu. Thriller z prostředí izraelských tajných služeb. Zradit vlast, nebo nové přátele? Když se ocitnete ve světě, kde nemůžete nikomu věřit.

Chcete si přečíst knihu?Limassol: Thriller z prostředí izraelských tajných služeb ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jišaj Sarid. Číst Limassol: Thriller z prostředí izraelských tajných služeb Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY