Síla paradoxu: Ovládněte energii protichůdných idejí

Síla paradoxu: Ovládněte energii protichůdných idejí - Deborah Schroeder-Saulinierová | Replicamaglie.com

...ová potence Torque se totiž skrývá v samotném názvu aneb pod svícnem největší tma - torque neboli točivý moment, slangově krouťák, od něhož je odvislý výkon motoru, naznačuje nutnost brát na zřetel mimo estetických vjemů také vjemy technické a přemýšlet během sledování o rychlosti, otáčkách ... Martha A. Ackelsberg | militantanarchiste ... ... Publishing platform for digital magazines, interactive publications and online catalogs. Convert documents to beautiful publications and share them worldwide. Title: Smrt ve středu Hájek Petr, 2009, Author: librinostri2, Length: 250 pages, Published: 2015-11-12 energii, zaujetí a napětí Rutinní znalostní kapitál. Zmechanizovaná TACIT Knowledge a uložená v obvyklých činnostech a denní praxi: Know-h ... Vědeckost Teilhardovy hyperfyziky jako otevřená otázka ... . Convert documents to beautiful publications and share them worldwide. Title: Smrt ve středu Hájek Petr, 2009, Author: librinostri2, Length: 250 pages, Published: 2015-11-12 energii, zaujetí a napětí Rutinní znalostní kapitál. Zmechanizovaná TACIT Knowledge a uložená v obvyklých činnostech a denní praxi: Know-how každodenních operací. Postupy a rutiny v organizaci. Kultura organizace Koncepční znalostní kapitál. Explicitní znalost vyjádřená pomocí obrázků, symbolů a jazyka. koncepce ... Psychotronika se zrodila, aby poznávala "duchovní rozměr světa" na základě svého paradigmatu hmoty, energie, vědomí a distanční interakce, tímto pojetím se oddělila od historických teorií okultismu i parapsychologie a vytvořila exaktní směr orientující se k odhalení informační podstaty v mechanismu fungování našeho mikrokosmu a makrokosmu. Rudolf Steiner Vztah hvězdného světa k člověku I. Duchovní zárodek lidského fyzického organismu 26. listopadu 1922 Milí přátelé! Tyto přednášky mají pojednávat o cestě člověka dvěma světy jeho života - duchovním světem mezi smrtí a novým zrozením, a světem fyzicko‑pozemským mezi zrozením a smrtí. Síla prochází pravotočivě páteří jako žhavý drát. Neutrální energie se překlápí do silně extatické. Cítím, jak se vytahuji sám ze sebe, ze své páteře ven nad hlavu. Jdu někam Nahoru. Cítím nárazy ve čtvrté čakře, jako když energie překonává nějaký blok. Svět se ve mně odráží jako v Zrcadle....

INFORMACE

AUTOR
Deborah Schroeder-Saulinierová
DIMENZE
5,99 MB
NÁZEV SOUBORU
Síla paradoxu: Ovládněte energii protichůdných idejí.pdf

POPIS

Manažerská příručka zaměřená na efektivní řešení problémů vychází z principu paradoxu (polarity), tzn. že k řešení problému je třeba přistoupit současně z obou stran, tedy aplikovat obě protichůdné možnosti. Měla by vaše firma směřovat ke globální expanzi, nebo využít lokálních příležitostí? Riskovat kvůli dramatickému růstu, nebo chránit současnou stabilitu? V podnikání jsou vnitřní tenze často chybně chápány jako problémy, u nichž existuje jedna „správná“ odpověď. Avšak nejúčinnější a nejinovativnější řešení spočívá nikoliv v rozhodování typu buď/anebo, nýbrž v současném skloubení obou protichůdných možností. Jedině tak získáme celkový obrázek a výsledkem bude maximalizace potenciálu organizace.

Chcete si přečíst knihu?Síla paradoxu: Ovládněte energii protichůdných idejí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Deborah Schroeder-Saulinierová. Číst Síla paradoxu: Ovládněte energii protichůdných idejí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY