Šok! Hrůza! Média!: Češti novináři po roce 1989 - Od svobody k oligarchům

Šok! Hrůza! Média!: Češti novináři po roce 1989 - Od svobody k oligarchům - Ondřej Neumann (ed.) | Replicamaglie.com

...edky a jak se to ... Čeští novináři po roce 1989 ... Hrůza. Šok. Média! (debata) - Festival svobody ... . Od svobody k oligarchům. Kdo a jak ovládá čeká média. Jak fungují česká média. Čeští novináři po roce 1989: od svobody k oligarchům Média dnes doslova hýbou společností. Víte, jak se v nich orientovat? Kdo vlastní české sdělovací prostředky a jak se to odráží v jejich obsahu? Tušíte, co se odehrává v novinářském světě a kdo pro... Všechny informace o produktu Kniha Šok! Hrůza! ... Šok! Hrůza! Média! - Čeští novináři po roce 1989: od ... ... ... Všechny informace o produktu Kniha Šok! Hrůza! Média! - HlídacíPes.org, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Šok! ... Hrůza! Média! - Čeští novináři po roce 1989: od svobody k oligarchům - neuveden . skladem. 201 Kč. doprava zdarma ... Hrůza! Média! - Čeští novináři po roce 1989: od svobody k ... Česká média 30 let po listopadu 1989 nevzkvétají. Ta soukromá ovládli tuzemští miliardáři a učinili z nich nástroj na prosazování svých byznysových zájmů. Ta veřejnoprávní čelí tvrdému ataku politiků, kteří z nich touží mít pouhý nástroj na propagaci vlastních názorů a cílů. Přesto není vše ztraceno. HlídacíPes.org - Žurnalistika ve veřejném zájmu je prvním projektem Ústavu nezávislé žurnalistiky. Jde o webovou publikační platformu Ústavu, na které jsou umísťovány výsledky práce kmenových i spolupracujících redaktorů. Čeští novináři po roce 1989: od svobody k oligarchům. Šok! Hrůza! Média! kolektiv autorů, Ondřej Neumann (ed.) Inzertní noviny začal v roce 1983 vydávat v Německu, v Československu pak po roce 1989 zkušenosti dokonale zúročil. Proslavil se i tím, že...

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Neumann (ed.)
DIMENZE
12,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Šok! Hrůza! Média!: Češti novináři po roce 1989 - Od svobody k oligarchům.pdf

POPIS

Čeští novináři po roce 1989: od svobody k oligarchům. Média dnes doslova hýbou společností. Víte, jak se v nich orientovat? Kdo vlastní české sdělovací prostředky a jak se to odráží v jejich obsahu? Tušíte, co se odehrává v novinářském světě a kdo pro vás zprávy tvoří? Světem českých novinářů vás s profesionálním vhledem provede redakce platformy HlídacíPes.org organizované Ústavem pro nezávislou žurnalistiku. Nahlédnete pod prsty nejrůznějších médií. Řeč přijde i na nejdůležitější kauzy s nimi spojené.

Chcete si přečíst knihu?Šok! Hrůza! Média!: Češti novináři po roce 1989 - Od svobody k oligarchům ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Neumann (ed.). Číst Šok! Hrůza! Média!: Češti novináři po roce 1989 - Od svobody k oligarchům Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY