Tajemství pyramid

Tajemství pyramid - Magdalena Zachardová | Replicamaglie.com

...torem monumentálních pyramid? Nebo jak bylo možné manipulovat až s dvacetitunovými kvádry? Blesk se ptal za vás ... Tajemství pyramid odhaleno: Co stojí na pozadí jediného ... ... ... 82. epizoda - Tajemství zmizelé civilizace 14. epizoda - Tajemství egyptských pyramid. 09.01.2020 - Země je územím nepřeberného množství záhad. Pokuste se spolu s tvůrci rozluštit ty nejvýznamnější. Záhadu bermudského trojúhelníku, tunguského meteoritu, Tutanchamonovy hrobky, carských podzemních chodeb, bájné ... Kniha Tajemství pyramid . Pyramidy v Gíze nebo mayské pyramidy z Yucatánu všichni dobře známe. Po staletí v ... Tajemství pyramid / La révélation des pyramides (2011 ... ... ... Kniha Tajemství pyramid . Pyramidy v Gíze nebo mayské pyramidy z Yucatánu všichni dobře známe. Po staletí vzbuzují údiv, ale především je kolem nich řada otázek a dosud nerozluštěných tajemství. Tak například kde se naučili stavitelé pyramid tak přesně zaměřovat a mělo pro ně nějaký význam, že se jedná o nám ... Všechny informace o produktu Kniha Tajemství pyramid - Pyramidy sedmi světadílů - Magdalena Zachardová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Tajemství pyramid - Pyramidy sedmi světadílů - Magdalena Zachardová. kniha TAJEMSTVÍ PYRAMID v Antikvariáte Starý svet, autor Chalil El Hakim, vydavateľstvo Eko-konzult, edícia , 1994...

INFORMACE

AUTOR
Magdalena Zachardová
DIMENZE
3,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství pyramid.pdf

POPIS

Pyramidy v Gíze nebo mayské pyramidy z Yucatánu všichni dobře známe. Po staletí vzbuzují údiv, ale především je kolem nich řada otázek a dosud nerozluštěných tajemství. Tak napříkladkde se naučili stavitelé pyramid tak přesně zaměřovat a mělo pro ně nějaký význam,že se jedná onám dnes známé ?? A jak je možné,že podobné stavby vznikaly přibližně ve stejnédobě na tak vzdálených místech, jako je starověký Egypt a Jižní Amerika? Jsou skutečně stavby rozeseté po celém světě a všech světadílech pyramidami a zikkuraty, nebo jde jen o náhodu,že mají podobný tvar? Na tyto a další otázky se snaží nalézt odpovědi tato kniha.

Chcete si přečíst knihu?Tajemství pyramid ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Magdalena Zachardová. Číst Tajemství pyramid Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY