Sofinka, děda a mluvicí pes

Sofinka, děda a mluvicí pes - Vlado Ríša | Replicamaglie.com

...2) Kniha - autor Vlado Ríša, 128 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Sofie a její kamarád Petr, druháci, kteří chodí spolu do jedné školy, jsou dětmi z hereckých rodin ... Sofinka Neplechová ... . Jejich první pokus postavit se na prkna, co znamenají svět však není bez problémů. Sofie a její kamarád Petr, druháci, kteří chodí spolu do jedné školy, jsou dětmi z hereckých rodin. Jejich první pokus postavit se na prkna, co znamenají svět však není bez ... Sofinka. děda a mluvící pes 120,-Ihned ke čtení Koupit Sofie a její kamarád Petr, druháci, kteří chodí spolu do jedné školy, jsou dětmi z hereckých rodin. Sofinka, děda a ... Sofinka, děda a mluvicí pes - Ríša Vlado, Boušková Zdeňka ... ... ... Sofinka. děda a mluvící pes 120,-Ihned ke čtení Koupit Sofie a její kamarád Petr, druháci, kteří chodí spolu do jedné školy, jsou dětmi z hereckých rodin. Sofinka, děda a mluvicí pes Autor: Ríša, Vlado Nakladatel: Golem R...

INFORMACE

AUTOR
Vlado Ríša
DIMENZE
9,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Sofinka, děda a mluvicí pes.pdf

POPIS

Sofie a její kamarád Petr, druháci, kteří chodí spolu do jedné školy, jsou dětmi z hereckých rodin. Jejich první pokus postavit se na prkna, co znamenají svět však není bez problémů. Sice jsou přijati, ale v divadle se nejen setkají se Zlem, ale jsou jím i sami napadeni. A nebezpečí hrozí nejen jim. Jen děti Zlo vidí a s pomocí Sofinčina dědečka a psíka Tokse se s ním mohou pustit do boje. Příběh se odehrává v současné Praze, jejím rozsáhlém podzemí i místech, kudy procházejí dennodenně stovky pražanů a návštěvníků krásného města nad Vltavou, které však v sobě skrývá i velmi temná zákoutí.

Chcete si přečíst knihu?Sofinka, děda a mluvicí pes ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlado Ríša. Číst Sofinka, děda a mluvicí pes Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY