Sněhová sestřička

Sněhová sestřička - Maja Lunde | Replicamaglie.com

.... I když...Sněhová sestřička je o smrti a životě, o radosti a smutku, samozřejmě také o Vánocích, rodině, odcizení a sbližování, při jejím čtení budete potřebovat kapesníky, protože příběh, který Maja Lunde stvořila je tak dojemný, bolestný, ale současně plný dětské radosti, že oko nezůstane suché ... Sněhová sestřička (2019) | Panáček v říši mluveného slova ... . Sněhová sestřička spisovatelky Maji Lunde (nar. 1975) a ilustrátorky Lisy Aisato (nar. 1981) se stala minulý rok v Norsku bestsellerem. Náklad původních jedenácti tisíc výtisků se postupně vyšplhal na tři sta tisíc a o překlad projevilo zájem více než dvacet zemí. Audiokniha Sněhová sestřička obsahuje vánoční příběh, jehož autorkou je Maja Lunde, čte Matyáš Valenta. Pusťte kouzlo Vánoc ... Sněhová sestřička : Společenská próza : Nejlepší ... ... . 1981) se stala minulý rok v Norsku bestsellerem. Náklad původních jedenácti tisíc výtisků se postupně vyšplhal na tři sta tisíc a o překlad projevilo zájem více než dvacet zemí. Audiokniha Sněhová sestřička obsahuje vánoční příběh, jehož autorkou je Maja Lunde, čte Matyáš Valenta. Pusťte kouzlo Vánoc do svých srdcí! Štědrý den býval pro Juliána tím nejkrásnějším v roce, jenže letos je všechno jinak. Nepeče se cukroví, nezdobí se stromeček, doma je ticho a ponuro, jako by se Vánoce ... Audiokniha Sněhová sestřička obsahuje vánoční příběh, jehož autorkou je Maja Lunde, čte Matyáš Valenta. Pusťte kouzlo Vánoc do svých srdcí! Štědrý den býval pro Juliána tím nejkrásnějším v roce, jenže letos je všechno jinak. Nepeče se cukroví, nezdobí se stromeček, doma je ticho a ponuro, jako by se Vánoce ... Sněhová sestřička patří mezi ne...

INFORMACE

AUTOR
Maja Lunde
DIMENZE
8,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Sněhová sestřička.pdf

POPIS

Ozdobený stromeček, zapálené svíčky, vůně mandarinek a perníčků. Štědrý den býval pro Juliána tím nejkrásnějším v roce. Jenže letos je všechno jinak. Žádné přípravy se nekonají, doma je ticho a šedo, jako by Vánoce vůbec neměly nastat. Celá rodina totiž truchlí nad ztrátou Juliánovy starší sestry Juni.Naštěstí Julián potká Hedviku, dívku s nakažlivým úsměvem. To ona mu připomene, jak krásné můžou svátky být, a vrátí mu naději, že by Vánoce přece jen mohly přijít i k nim domů.Nezapomenutelný vánoční příběh plný působivých ilustrací ocení milovníci Vánoc všech věkových kategorií. V Norsku se záhy po vydání stal bestsellerem a práva na jeho vydání byla prodána do dvaadvaceti zemí.

Chcete si přečíst knihu?Sněhová sestřička ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Maja Lunde. Číst Sněhová sestřička Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY