Tajný život knížete z Musaši

Tajný život knížete z Musaši - Džuničiró Tanizaki | Replicamaglie.com

...žete z Musaši. Tajný život knížete z Musaši ... Tajný život knížete z Musaši - Džuničiró Tanizaki — Heureka.sk ... . Autor: Džuničiro Tanizaki: ... jak dosvědčují i výstřední zvyky knížete z Musaši, jehož masochistické sklony se začaly projevovat již od chlapeckých let. Román se odehrává v 16. století. Hledáte Tajný život knížete z Musaši od Džuničiró Tanizaki? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Všechny informace o produktu Kniha Tajný život knížete z Musaši - Džuničiró Tanizaki, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Tajný život knížete z Musaši - Džuničiró Tanizaki. Objednávejte knihu Tajný život knížete z Mu ... Tajný život knížete z Musaši Nakladatelství Brána a.s. ... . Objednávejte knihu Tajný život knížete z Musaši v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Název: Tajný život knížete z Musaši. Autor: Džuničiró Tanizaki. Titul je zařazen do žánrů: Beletrie › Historické romány; ISBN: 978-80-7243-927-. EAN: 9788072439270. Objednací kód: ND266279 Protagonistou románu o knížeti z Musaši je muž, avšak sekunduje mu krásná, ale i pomstychtivá urozená žena. Vážení čtenáři, při objednávce nad 399,- od nás máte dopravu ZDARMA, ... Tajný život knížete z Musaši. Celkové hodnocení ... Kupte knihu Tajný život knížete z Musaši (Džuničiró Tanizaki) s 19 % slevou za 80 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Kniha: Tajný život knížete z Musaši - Džuničiró Tanizaki. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Protagonistou románu o knížeti z Musaši je muž, avšak sekunduje mu krásná, ale i pomstyc...

INFORMACE

AUTOR
Džuničiró Tanizaki
DIMENZE
5,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajný život knížete z Musaši.pdf

POPIS

Protagonistou románu o knížeti z Musaši je muž, avšak sekunduje mu krásná, ale i pomstychtivá urozená žena. Milostný a spiklenecký vztah této dvojice končí zkázou jednoho významného samurajského rodu a zohavením tváře jeho představitele. Samurajské nosy bývaly trofejemi v bitvách, ale v tomto románu hrají rovněž roli symbolu cynické pomsty. Maskulinní samurajská společnost měla své vlastní mravy a v sexuální oblasti také velkou míru volnosti, jak dosvědčují i výstřední zvyky knížete z Musaši, jehož masochistické sklony se začaly projevovat již od chlapeckých let. Román se odehrává v 16. století.

Chcete si přečíst knihu?Tajný život knížete z Musaši ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Džuničiró Tanizaki. Číst Tajný život knížete z Musaši Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY