Toskánské dítě

Toskánské dítě - Rhys Bowen | Replicamaglie.com

...Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý ... Toskánské dítě / eBUX.cz - obchod s elektronickými knihami ... . Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. 0 hodnocení Toskánské dítě 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Píše se rok 1944, když britský pilot Hugo Langley seskočí padákem do Němci okupovan ... Toskánské dítě - Rhys Bowen | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Píše se rok 1944, když britský pilot Hugo Langley seskočí padákem do Němci okupovaného italského Toskánska. Má zraněnou nohu, ale dostává se mu pomoci od místní ženy Sofie. Do jejich nečekaného ... motto. Toskánské dítě. Vyšlo také v tištěné verzi. Objednat můžete na. www.motto.cz. www.albatrosmedia.cz. Rhys Bowen. Toskánské dítě - e-kniha Editions for The Tuscan Child: (Kindle Edition published in 2018), 1503951820 (Hardcover published in 2018), 1503951812 (Paperback published in 2018), (A... Toskánské dítě. Kdo napsal knihu Toskánské dítě? Autorem je Rhys Bowen. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Kniha Toskánské dítě (Rhys Bowen) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku....

INFORMACE

AUTOR
Rhys Bowen
DIMENZE
11,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Toskánské dítě.pdf

POPIS

Píše se rok 1944, když britský pilot Hugo Langley seskočí padákem do Němci okupovaného italského Toskánska. Má zraněnou nohu, ale dostává se mu pomoci od místní ženy Sofie. Do jejich nečekaného sblížení ale zasáhne zrada a Sofie nevysvětlitelně zmizí… Skoro o třicet let později se Hugova dcera Joanna vydává po stopách otcovy dávné lásky do toskánské vesnice. Nejenže odhalí dávné tajemství, ale cesta jí pomůže lépe porozumět také vlastnímu životu.

Chcete si přečíst knihu?Toskánské dítě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rhys Bowen. Číst Toskánské dítě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY