Jak jsem zachránil ZOO v Táboře

Jak jsem zachránil ZOO v Táboře - Evžen Korec, | Replicamaglie.com

...večer neměli co dělat, můžete si pustit TV i DVD nebo otevřít knihu Jak jsem zachránil ZOO Tábor, kterou dostanete i s podpisem jejího autora, ředitele zahrady RNDr ... Rodinný pobyt v táborské zoo i péče o zvířata | Slevomat.cz ... . Evžena Korce, CSc. ZOO v Táboře doporučuji navštívit a knihu si zakoupit pod stromeček. Evžen Korec zachránil stovky zvířat a celý příběh sleduji už od počátku roku 2015. Jsem moc ráda, že je ZOO v tak dobrých rukou. Jak jsem zachránil ZOO v Táboře Evžen Korec, Filip Sušanka. Běžná cena: 190 Kč ... Inzerát Jak jsem zachránil zoo v Táboře v okrese Hlavní město Praha, cena 5 ... Kniha: Jak jsem zachránil ZOO v Táboře (Evžen Korec a ... ... . Jak jsem zachránil ZOO v Táboře Evžen Korec, Filip Sušanka. Běžná cena: 190 Kč ... Inzerát Jak jsem zachránil zoo v Táboře v okrese Hlavní město Praha, cena 50Kč, od kt.kubinova na Sbazar.cz. Popis: Prodám knihu s názvem Jak jsem zachránil zoo v Táboře, vydanou roku 2016, napsali Evžen Korec a Filip Sušanka.Výjimečná kniha popisující příběhy záchrany zoo Tábor, 111 stran. Nakladatelství Ekospol a.s. Novinka Jak jsem zachránil ZOO v Táboře je již čtvrtou knihou Evžena Korce. Jako generální ředitel EKOSPOLu, lídra bytové výstavby v ČR, vydal v předchozích letech unikátní knihy o pozemcích a nemovitostech, ve kterých se s čtenáři poprvé zcela uceleně dělí o své know-how. Titul Jak jsem zachránil ZOO v Táboře od Korec Evžen, Sušanka Filip,, 9788090660502 zakoupíte na www.knihacek.cz s velkou slevou a dopravou od 49 Kč. Jak jsem zachránil ZOO v Táboře. Evžen Korec, Filip Sušanka. Fascinující příběh záchrany desítek zvířat před jistou smrtí, který na jaře 2015 sledoval prostřednictvím médií celý národ. Jak jsem zachránil ZOO v Táboře: kniha Evžena Korce. Naučné a odborné elektronické knihy Zoo Kníha Slevomat. Tato nabídka již bohužel skončila. 0 Uloženo....

INFORMACE

AUTOR
Evžen Korec,
DIMENZE
4,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak jsem zachránil ZOO v Táboře.pdf

POPIS

Fascinující příběh záchrany desítek zvířat před jistou smrtí, který na jaře 2015 sledoval prostřednictvím médií celý národ. Táborská zoologická zahrada zkrachovala a věřitelé chtěli utratit některá i vzácná zvířata. Zdálo se, že jejich osud je zpečetěn. Do hry se ale na poslední chvíli vložil úspěšný podnikatel a milovník zvířat Evžen Korec, který ZOO Tábor postavil opět na nohy. Vůbec poprvé si můžete přečíst, co koupi předcházelo a jaké faktory hrály při rozhodování hlavní roli. Jak vypadala Korcova první návštěva zubožené zoologické zahrady v Táboře? Jaké problémy čekaly na nového majitele? A dá se vůbec zoologická zahrada řídit pouze s kalkulačkou v ruce? To a mnohé další zajímavosti z fungování ZOO Tábor zjistíte v této knize. Nahlédněte s námi i do těch částí zoologické zahrady, které běžně zůstávají návštěvníkům skryté. Součástí knihy jsou i neobvyklé příběhy zvířat chovaných v ZOO Tábor a spousta pěkných fotek.

Chcete si přečíst knihu?Jak jsem zachránil ZOO v Táboře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Evžen Korec,. Číst Jak jsem zachránil ZOO v Táboře Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY