Bez naděje

Bez naděje - Colleen Hooverová | Replicamaglie.com

...ář. pavla.ba. 1 10. května. Tak hrozně krásná romantická knížka, která ale není jen povrchové klišé, Colleen dá do každé své knihy vždy něco hlubšího a jinak tomu nebylo ani u této knihy ... Kniha: Bez naděje - Colleen Hooverová | Knihy.ABZ.cz ... . ... Bez naděje je prvním dílem v dvojdílné sérii Hopeless z pera Colleen Hooverové, kterou můžete znát například jako autorku série Slammed. První věcí, kterou bych vyzdvihla, je autorčin styl psaní. Příběh je vyprávěn z pohledu hlavní hrdinky Sky a občas je oživen i flashbacky z minulosti hlavních hrdinů. Už z anotace ... Kontakty NADĚJE Pobočka Brno Ptašínského 13 602 00 Brno Tel.: +420 ... Bez naděje... - Bez naděje 2. - Wattpad ... . Příběh je vyprávěn z pohledu hlavní hrdinky Sky a občas je oživen i flashbacky z minulosti hlavních hrdinů. Už z anotace ... Kontakty NADĚJE Pobočka Brno Ptašínského 13 602 00 Brno Tel.: +420 541 422 271 Email: [email protected] Účet: 382397583/0300 Colleen Hooverová okouzlila čtenáře románem Bez na...

INFORMACE

AUTOR
Colleen Hooverová
DIMENZE
6,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Bez naděje.pdf

POPIS

Když se sedmnáctiletá Sky seznámí s Deanem Holderem – možná jediným klukem, jehož provází ještě horší pověst než ji – něco se v ní změní. S ním poprvé ucítí něco, co v ní všechny povrchní známosti předtím probudit nedokázaly. Holder ji uchvátí i vyděsí už během prvního setkání, ale hlavně ji dokáže probrat z citové otupělosti, kterou už začala považovat za součást své povahy. A vyvolat v ní vzpomínky na minulost... vzpomínky tak bolestné, že by si přála nechat je dál hluboko pohřbené.

Chcete si přečíst knihu?Bez naděje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Colleen Hooverová. Číst Bez naděje Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY