Konfrontace hodnot v pozdní modernitě: Česko a Hlučínsko v evropském kontextu

Konfrontace hodnot v pozdní modernitě: Česko a Hlučínsko v evropském kontextu - Petra Anýžová, | Replicamaglie.com

...zdní modernitě: Česko a Hlučínsko v evropském kontextu ... Ondřej Roubal - Citace Google Scholar ... . Praha: Sociologické nakladatelství (SLON), 2016, s. 175-204, ISBN 978-80-7419-241-8. KUBÁTOVÁ, H. Changing Life Situations of Silesians in Hlučín Region. Slon přináší na knižní trh knihy z oboru sociologie, politologie, sociální politiky a sociální práce, kulturní a sociální antropologie, moderních dějin, psychologie a příbuzných oborů. V Sociologickém nakladatelství dosud vyšlo více než 1 ... SLON | Zboží.cz ... . V Sociologickém nakladatelství dosud vyšlo více než 170 titulů, z toho mnohé ve druhém či dalším vydání. Hlavní webové stránky Univerzity Palackého v Olomouci. Filozofická fakulta; Studentům; ... Kubátová H., Znebejánek F. Konfrontace hodnot v pozdní modernitě: Česko a Hlučínsko v evropském kontextu. 2016. Znebejánek F. Sociologie konfliktu. 2015. ... Česko a Hlučínsko v evropském kontextu. ANÝŽOVÁ Petra, ZICH František. Info: Slon, 2016 (1.) - brož., 302 str. Příl. CD EAN: 9788074192418 ISBN: 978-80-7419-241-8 Edice: Studie. Hodnocení: 0 hodnocení Konfrontace hodnot v pozdní modernitě 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: ... Konfrontace hodnot v pozdní modernitě: Česko a Hlučínsko v evropském kontextu 2016, Zich, František, Anýžová, Petra (eds.) Kniha se zabývá působením modernizačních a globalizačních trendů na hodnotové orientace, normy a klíčové aspekty životního způsobu české a hlučínské populace v evropském kontextu. Konfrontace hodnot v pozdní modernitě : Česko a Hlučínsko v evropském kontextu. Vydání první. Praha : Sociologické nakladatelství (SLON), 2016. 301 stran . Studie ; 121. svazek. ISBN 978-80-7419-241-8. ^ nahoru ^ Konfrontace hodnot v pozdní modernitě - Zich František, Anýžová Petra - Kniha se zabývá působením modernizačních a globalizačních trendů na hodnotové orientace, normy a klíčové aspekty životního způsobu české a hlučínské populace v evropském kontextu Gigalová V., Znebejánek F. Paradigmata v andragogice. Acta Universitatis Palackianae Olomucensis, Facultas Philosophica, Sociologica. 2008. Konfrontace hodnot v pozdní modernitě: Česko a Hlučínsko v evropském kontextu Sociologické nakladatelství (SLON) 10/2016 Kniha se zabývá působením modernizačních a globalizačních trendů na hodnotové orientace, normy a klíčové aspekty životního způsobu české a hlučínské populace v evropském kontextu. Konfrontace hodnot v pozdní modernitě. Česko a Hlučínsko v evropském kontextu. Cena: 319,-Kč ... Konfrontace hodnot v pozdní modernitě: Česko a Hlučínsko v evropském kontextu Zich František, Anýžová Petra a kolektiv 319 Kč Konfrontace hodnot v pozdní modernitě Česko a Hlučínsko v evropském kontextu (The Confrontation of Values in Late Modernity: The Czech Republic and Hlučín Region in the European Context ... 391 - Konfrontace hodnot v pozdní modernitě. Česko a Hlučínsko v evropském k - Zich F...

INFORMACE

AUTOR
Petra Anýžová,
DIMENZE
5,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Konfrontace hodnot v pozdní modernitě: Česko a Hlučínsko v evropském kontextu.pdf

POPIS

Kniha se zabývá působením modernizačních a globalizačních trendů na hodnotové orientace, normy a klíčové aspekty životního způsobu české a hlučínské populace v evropském kontextu. Autoři vycházejí z teoretické koncepce S. H. Schwartze a analyzují rozsáhlé empirické zdroje vlastního šetření (2014) a mezinárodních šetření (European Social Survey 2012, European Values Study 2008). Práce je zaměřena především na projevy modernizace dotýkající se hodnotové orientace obyvatel a způsobu jejich myšlení ve vztahu k sekularizaci současné společnosti, uspořádání mezilidských vztahů v rodině, podobě sociálního kapitálu a proměnám způsobu života. Poznatky z lokálního výzkumu na Hlučínsku jsou porovnávány s modernizací v ČR i dalších evropských zemích a umožňují autorům klást otázky po povaze univerzalizace současného způsobu života. Autoři a autorky se snaží hlouběji pochopit také roli regionálních společenství v průběhu modernizačních a globalizačních procesů.

Chcete si přečíst knihu?Konfrontace hodnot v pozdní modernitě: Česko a Hlučínsko v evropském kontextu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Anýžová,. Číst Konfrontace hodnot v pozdní modernitě: Česko a Hlučínsko v evropském kontextu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY