Dědečku, už chodím do školy

Dědečku, už chodím do školy - Ladislav Špaček | Replicamaglie.com

...abídky více než 20 miliónů titulů. Audioknihy Na Cd Mp3: Dědečku, už chodím do školy - CDmp3 - Špaček, Ladislav ; Etiketa a etika pro děti od 6 let Vydej se spolu se zvídavou Viktorkou do školy a poslechni si poučné příběhy, které vypráví její dědeček ... Dědečku, už chodím do školy Ladislav Špaček | Knihkupectví ... ... . Šiknou se ve škole, doma i mezi kamarády. ... Autorské čtení! Dědečku, už chodím do školy je dalším pokračováním oblíbené série audioknih Dědečku, vyprávěj a Dědečku, ještě vyprávěj. Laskavý dědeček si opět povídá se svou zvídavou vnučkou Viktorkou o světě kolem nich. Viktorka už je ovšem školačka, chodí do první třídy, a proto si přináší spoustu nových podnětů a otázek ze školního ... Název: Dědečku, už chodím do školy - ... Dědečku, už chodím do školy : Školní a předškolní výuka ... ... . Laskavý dědeček si opět povídá se svou zvídavou vnučkou Viktorkou o světě kolem nich. Viktorka už je ovšem školačka, chodí do první třídy, a proto si přináší spoustu nových podnětů a otázek ze školního ... Název: Dědečku, už chodím do školy - CDmp3. Autor: Ladislav Špaček. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Naučná literatura; Mluvené slovo › Mluvené slovo, audioknihy pro děti; Děti do 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN:-EAN: 8594159390607. Objednací kód: NA306074...

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Špaček
DIMENZE
6,99 MB
NÁZEV SOUBORU
Dědečku, už chodím do školy.pdf

POPIS

Dědečku, už chodím do školy je dalším pokračováním oblíbené série knížek Dědečku, vyprávěj a Dědečku, ještě vyprávěj. Laskavý dědeček si opět povídá se svou zvídavou vnučkou Viktorkou o světě kolem nich. Viktorka už je ovšem školačka, chodí do první třídy, a proto si přináší spoustu nových podnětů a otázek ze školního prostředí. Knížka pomůže rodičům v touze rozvíjet dobré vlastnosti jejich dětí, vštěpovat jim mravní hodnoty současného světa, pěstovat v nich silnou vůli, vytvářet správné návyky chování mezi lidmi a v různých situacích, které Viktorku potkávají. Knížka je stejně jako předchozí dva díly doplněna o CD, na kterém autor předčítá celou knihu. Děti si ji tak při poslechu mohou podle obrázků „číst“ samy, ty starší si pak knihu s dědečkem budou číst společně.

Chcete si přečíst knihu?Dědečku, už chodím do školy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Špaček. Číst Dědečku, už chodím do školy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY