Od hlouposti k šílenství: Zprávy o tekuté společnosti

Od hlouposti k šílenství: Zprávy o tekuté společnosti - Umberto Eco | Replicamaglie.com

...ti. Praha - Letos zesnulý italský spisovatel, filozof, estetik a literární teoretik Umberto Eco je znám především jako autor románů Jméno růže nebo Foucaultovo kyvadlo ... O ztrátě studu a jiných symptomech „tekuté společnosti ... ... . Od hlouposti k šílenství. Zprávy o tekuté společnosti . Autor: Umberto Eco Vydavateľstvo: ARGO 2016 EAN: 9788025719336 Do tohoto svazku autor zařadil další novinové sloupky, které psal patnáct let pro list L'Espresso. Od hlouposti k šílenství. Poslední kniha Umberta Eca se dotýká krize společnosti. 6. prosince 2016, 13:37 — Autor: EuroZprávy.cz . Praha - Letos zesnulý italský spiso ... Od hlouposti k šílenství / Najlacnejšie knihy ... . Od hlouposti k šílenství. Poslední kniha Umberta Eca se dotýká krize společnosti. 6. prosince 2016, 13:37 — Autor: EuroZprávy.cz . Praha - Letos zesnulý italský spisovatel, filozof, estetik a literární teoretik Umberto Eco je znám především jako autor románů Jméno růže nebo Foucaultovo kyvadlo. Od hlouposti k šílenství Zprávy o tekuté společnosti. Umberto Eco; ... jako vždy, nostalgie po ztracené minulosti, úvahy o moci a jejích nástrojích a kritika konzumu, díky kterému jsme zavaleni předměty ale prázdné myšlenkami. Génius, moudrost a smysl pro humor, to vše najdeme v této knize, která je důstojným ......

INFORMACE

AUTOR
Umberto Eco
DIMENZE
4,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Od hlouposti k šílenství: Zprávy o tekuté společnosti.pdf

POPIS

Poslední dílo Umberta Eca je souborem malých intelektuálních potěšení. Eco ho sám stihl připravit do tisku jen několik dní před svou smrtí. Je jeho osobním výběrem z knižně dosud nepublikovaných článků, které nashromáždily za patnáct let, kdy vycházely v tisku. Objevují se tyz nejoblíbenějších filmových či románových postav Umberta Eca, jako James Bond, i protagonisté některých z jeho oblíbených komiksů. A opět, jako vždy, nostalgie po ztracené minulosti, úvahy o moci a jejích nástrojích a kritika konzumu, díky kterému jsme zavaleni předměty ale prázdné myšlenkami. Génius, moudrost a smysl pro humor, to vše najdeme v této knize, která je důstojným rozloučením s velkým učitelem.

Chcete si přečíst knihu?Od hlouposti k šílenství: Zprávy o tekuté společnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Umberto Eco. Číst Od hlouposti k šílenství: Zprávy o tekuté společnosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY