Šifra mistra Leonarda. Verze pro mládež

Šifra mistra Leonarda. Verze pro mládež - Dan Brown | Replicamaglie.com

...ší teenagerům zprostředkovat svět díla tím, že se poněkud zkrátí rozsah, vysvětlí určitý historický kontext a celkově se přizpůsobí jejich myšlení…" Šifra mistra Leonarda ve vydání pro mládež tak teenagerům nabízí vstupenku do fascinujícího světa románů Dana Browna ... Dan-brown - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Kniha: Šifra mistra Leonarda. Verze pro mládež - Dan Brown. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Šifra mistra Leonarda. Verze pro mládež. ... Důvod leží hned vedle mrtvého těla: nevysvětlitelná šifra, kterou tam polici ... Šifra mistra Leonarda. Verze pro mládež Dan Brown od 167 ... ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Šifra mistra Leonarda. Verze pro mládež. ... Důvod leží hned vedle mrtvého těla: nevysvětlitelná šifra, kterou tam policie objevila. Langdon se pouští do pátrání a k svému ohromení náhle vidí, ž.. Zobrazit celý text. Šifra mistra Leonarda. Verze pro mládež - Dan Brown (E-book elektronické knihy) Hodnocení produktu: 0%. Autor legendární bestseller přepracoval pro mladší čtenáře a teenagerům zprostředkoval svět díla tím, že zkrátil rozsah díla a vysvětlil historický kontext. Příběh tím získal na... Kupte knihu Šifra mistra Leonarda Vydání pro mládež (Dan Brown) s 15 % slevou za 234 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Šifra mistra Leonarda. Verze pro mládež Autor: Brown, Dan Nakladatel: Argo EAN: ISBN: Originál: The Da Vinci Code (The Young Adult Adapatation) Překlad: Dušek, Zdík Popis: Elektronická kniha, 291 stran, bez zabezpečení DRM, 0,9 MB ePUB, 2,0 MB Mobi, 2,2 MB PDF, česky Rok vydání: 2016 Langdon se pouští do pátrání a k svému ohromení náhle vidí, že kamsi do temnot vede stopa zřetelných nápovědí, viditelných pro všechny, kdo vidět chtějí, obsažených přímo v ... Argo Šifra mistra Leonarda. Verze pro mládež - Dan Brown . Vražedné tajemství zakódované do nejznámějšího Leonardova obrazu sahá až do dnešních dnů… Ve hře není nic menšího než svatý grál! Robert Langdon, uznávaný harvardský profesor symbologie, pobývá služebně v Paříži, když v jeho h...

INFORMACE

AUTOR
Dan Brown
DIMENZE
11,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Šifra mistra Leonarda. Verze pro mládež.pdf

POPIS

Vražedné tajemství zakódované do nejznámějšího Leonardova obrazu sahá až do dnešních dnů… Ve hře není nic menšího než svatý grál! Robert Langdon, uznávaný harvardský profesor symbologie, pobývá služebně v Paříži, když v jeho hotelovém pokoji zazvoní telefon. Správce uměleckých sbírek v Louvru byl zavražděn. Co s tím má společného profesor historie? Důvod leží hned vedle mrtvého těla: nevysvětlitelná šifra, kterou tam policie objevila. Langdon se pouští do pátrání a k svému ohromení náhle vidí, že kamsi do temnot vede stopa zřetelných nápovědí, viditelných pro všechny, kdo vidět chtějí, obsažených přímo v díle geniálního Leonarda da Vinci. Do hry se zapojí také talentovaná odbornice na šifry a kódy, Sophie Neveuová, a na světlo vycházejí další záhadné souvislosti, naznačující spojení zavražděného s elitní společností, tajným řádem zvaným Převorství sionské, jehož členem byl kdysi i sám Leonardo. Nastává bezdechá honba Paříží i Londýnem, zatímco nepřátelé beze jména a bez tváře se snaží všechno překazit. Pradávné tajemství, jehož zveřejnění by znamenalo přepsání lidských dějin, má zůstat navěky skryto… Autor legendární bestseller jemně přepracoval pro mladší čtenáře. Co ho k tomu vedlo? Sám Dan Brown k tomu říká: „Mnozí moji přátelé mají dospívající děti. Některé z nich zhltli dospělou verzi Šifry mistra Leonarda a ohromně se jim líbila; některým však připadaly jisté aspekty románu příliš ,dospělé‘ a odrazovala je i délka. Adaptace pro mládež se proto pokouší teenagerům zprostředkovat svět díla tím, že se poněkud zkrátí rozsah, vysvětlí určitý historický kontext a celkově se přizpůsobí jejich myšlení…“ Šifra mistra Leonarda ve vydání pro mládež tak teenagerům nabízí vstupenku do fascinujícího světa románů Dana Browna.Děj je akčnější a autor zároveň více čtenářům popsal historický kontext napínavého příběhu.

Chcete si přečíst knihu?Šifra mistra Leonarda. Verze pro mládež ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dan Brown. Číst Šifra mistra Leonarda. Verze pro mládež Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY