Ve jménu Gucci

Ve jménu Gucci - Patricia Gucci | Replicamaglie.com

...462-997-6 Originál: In the Name of Gucci: A Memoir Překlad: Konvičková, Dana Popis: 1× kniha, vázaná, 320 stran, česky Rozměry: 15 × 21,5 cm Rok vydání: 2016 (1 ... Kniha Ve jménu Gucci - Patricia Gucci | Dobré Knihy.cz ... . vydání) „Ve jménu Gucci" je sice životopis, ale věřte mi, že je čtivější než leckterý román. Autorkou knihy je Patricia Gucci (1963), slavná nemanželská dcera ještě slavnějšího otce. K sepsání memoárů se odhodlala až ve zralém věku poté, co si poprvé upřímně popovídala se svou matkou Brunou. Všetky informácie o produkte Kniha Ve jménu Gucci, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Ve jménu Gucci. Ve jménu Gucci od 10,99 € - Heu ... Kniha: Ve jménu Gucci (Patricia Gucci) | Martinus ... . Všetky informácie o produkte Kniha Ve jménu Gucci, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Ve jménu Gucci. Ve jménu Gucci od 10,99 € - Heureka.sk Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Kniha Ve jménu Gucci mapuje hluboký milostný příběh Patriciiných rodičů, opírá se o autorčiny vzpomínky, milostné dopisy, rozhovory s matkou a nikdy nepublikované fotografie. Je to zároveň i příběh Patricie, která se ze zcela izolované a před světem tajené malé holčičky stala oficiální mluvčí značky Gucci a ... Kniha Ve jménu Gucci rozhodně není jen pro módní nadšence a nákupní maniaky. Má něco málo přes tři sta stránek, ale čte se velmi lehce a jednotlivé kapitolky budete hltat a vysloveně se těšit na to, co přijde dál. Kniha má pouze jednoho vypravěče - Patricii, dceru Alda Gucciho. Kniha Ve jménu Gucci mapuje hluboký milostný příběh Patriciiných rodičů, opírá se o autorčiny vzpomínky, milostné dopisy, rozhovory s matkou a nikdy nepublikované fotografie. Je to zároveň i příběh Patricie, která se ze zcela izolované a před světem tajené malé holčičky stala oficiální mluvčí značky Gucci a ... Ve jménu Gucci. Gucci Patricia. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.7 z 5 hvězdiček 3 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 3 ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, v pondělí 25.5. u Vás doma (Typy ... A tady, v knize Ve jménu Gucci, se před námi otevírá příběh za značkou Gucci, vyprávění o lidech, kteří od nuly vybudovali jedno z největších módních impérií století, příběh o tom, jak se jim to povedlo, jak se jim to dařilo, co všechno je to stálo.. a jak to s nimi vlastně nakonec dopadlo. Rozhodl se proto, že nebude riskovat skandál, a ač Patriciinu matku Brunu velmi miloval, ihned po otěhotnění ji poslal do Londýna. Zpět do Itálie se vrátila až po porodu a podařilo se jí tak uniknout nejen zájmu médií, ale i rodiny. Kniha Ve jménu Gucci mapuje hluboký milostný příběh Patriciiných rodičů...

INFORMACE

AUTOR
Patricia Gucci
DIMENZE
12,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve jménu Gucci.pdf

POPIS

"Patricia Gucii se narodila v Itálii v roce 1960, sice z láskyplného vztahu, nicméně v době, kdy zplodit nemanželské dítě bylo ilegální. Její narození mohlo stát Alda Gucciho kariéru. Rozhodl se proto, že nebude riskovat skandál, a ač Patriciinu matku Brunu velmi miloval, ihned po otěhotnění ji poslal do Londýna. Zpět do Itálie se vrátila až po porodu a podařilo se jí tak uniknout nejen zájmu médií, ale i rodiny. Kniha Ve jménu Gucci mapuje hluboký milostný příběh Patriciiných rodičů, opírá se o autorčiny vzpomínky, milostné dopisy, rozhovory s matkou a nikdy nepublikované fotografie. Je to zároveň i příběh Patricie, která se ze zcela izolované a před světem tajené malé holčičky stala oficiální mluvčí značky Gucci a univerzální dědičkou otcova impéria."

Chcete si přečíst knihu?Ve jménu Gucci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patricia Gucci. Číst Ve jménu Gucci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY