Bulteriéři

Bulteriéři - Martin Říha | Replicamaglie.com

...ech nás média informují až znepokojivě často o brutálních útocích psa vůči člověku ... Bulteriéři - Martin Říha | Knihy Dobrovský ... . Takřka hororové příběhy nešťastných obětí, které agresivní pes dohnal k zoufalému úprku či holému boji o život, vyvolávají u ... První bulteriéři se na výstavě objevili již v roce 1862 díky Jamesi Hinksovi (1829-1879) z Birminghamu. Byl to nejen skvělý a chytrý chovatel, ale i obchodník. S chovem psů začal kolem 50. let 19. století. I on se snažil z křížení buldoků, teri ... Kniha Bulteriéři - Plemena celého světa - Martin Říha ... ... . S chovem psů začal kolem 50. let 19. století. I on se snažil z křížení buldoků, teriérů, jejich kříženců, ale i dalších plemen získat „dobře prodejná ... Ale pro nás oba je chov plemene Staffordshire Bull Terrier koníčkem i velkou zábavou, kterou stafordšírští bulteriéři přinášejí do života. Vzhledem k tomu, že Quatma Fransimo Bohemia pokládá základ naší chovatelské stanice, nesmíme opomenout velký dík chovatelce Simoně Lahodové z Fransimo Bohemia a její velké podpoře. Bulteriéři - tak jsou v této knize nazývána všechna plemena obecně známá jako teriéři typu Bull. Typické znaky tělesné stavby je natolik odlišují od jiných plemen, že o jejich příslušnosti není většinou nejmenších pochyb. BRADLEY pes, v útulku 27.2.2019, kastrovaný, nyní po několika měsících vrácen z adopce z důvodu změny rodinné situace a finanční tísně. 5-ti letý nádherný velký pes,…...

INFORMACE

AUTOR
Martin Říha
DIMENZE
8,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Bulteriéři.pdf

POPIS

Bulteriéři - tak jsou v této knize nazývána všechna plemena obecně známá jako teriéři typu Bull. Typické znaky tělesné stavby je natolik odlišují od jiných plemen, že o jejich příslušnosti není většinou nejmenších pochyb. Popis jednotlivých plemen v knize se hodí číst jako román, nikoli jako nesouvisející příspěvky o jednotlivých plemenech. Vyjma genealogie plemen kniha obsahuje také podrobný popis péče, výchovy a možných aktivit s bulteriéry a dále i seznam nemocí s tzv. plemennou predispozicí. Autor se dotýká i ožehavých témat a uvádí na pravou míru mnoho omylů a mýtů, které tato plemena provází. Text doprovázejí barevné fotografie a ilustrace, mapky a dobové kresby a obsahuje i kompletní popisy standardů Mezinárodní kynologické federace.

Chcete si přečíst knihu?Bulteriéři ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Říha. Číst Bulteriéři Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY