Kovy - iPohádka

Kovy - iPohádka - Karel Kovář | Replicamaglie.com

...a Slovensku 🙂 Zakoupení knížky bude samozřejmě možné i při autogramiádách! PARDUBICE ... iPohádka - Kovy ... . Neděle 1. prosince v 17:00. Knihkupectví Kosmas Pernštýnské nám. 49, 530 02, Pardubice. Ahoj všichni, tady Kovy! Již čtyři roky se snažím kouzlit... úsměvy na tváři! ;) Na tomto kanálu najdete tématická videa, cestovní vlogy, scénky, skeče a mno... iPohádka kniha od: Karel Kovy Kov ... Kniha iPohádka Přidat komentář. Ani832. včera. Nápad super, pozměněné názvy nejdř ... Kovy (youtuber) - Wikipedie ... ... Kniha iPohádka Přidat komentář. Ani832. včera. Nápad super, pozměněné názvy nejdříve bavily, poté už začaly malinko ztrácet na výjimečnosti. ... Karel KOvy Kovář: iPohádka - Karel Kovář - 145 x 205 mm . skladem. 299 Kč . doprava od 59 Kč. Do obchodu ... Kovy - iPohádka. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Velmi originální pohádka. Bavily mě jména historických postav i názvy míst. Mělo to spád a říz a některé postavy a události jsou velmi blízké současnému dění. ... iPohádka (2019) Hudební tvorba...

INFORMACE

AUTOR
Karel Kovář
DIMENZE
5,99 MB
NÁZEV SOUBORU
Kovy - iPohádka.pdf

POPIS

Co se stane, když se pohádkové království připojí k internetu? Odpověď čeká nejen za devatero horami a devatero plastem znečištěnými řekami, ale i v této knize! Buďte připraveni na vše, jen ne na tradiční pohádku. Král Bořivoj III. Připojený a jeho choť Ljuba IV. musí provdat svou dceru Amálii. Během jedné noci ale oba zmizí a nad královstvím krouží drak. Zlo se probouzí. A překvapivě úplně jinde, než by ho princezna se svými kamarádkami čekaly.

Chcete si přečíst knihu?Kovy - iPohádka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Kovář. Číst Kovy - iPohádka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY