Sirotek č. 8

Sirotek č. 8 - Kim van Alkemade | Replicamaglie.com

...a experimenty na jeho chovancích. V románu Sirotek č ... Sirotek č. 8 - Kim van Alkemade | KOSMAS.cz - vaše ... ... . 8 inspirovaném skutečnými událostmi vypráví Kim van Alkemade fascinující příběh Rachel Rabinowitzové, která si musí vybrat mezi pomstou a milosrdenstvím, když jako dospělá žena znovu narazí na lékařku, která ji coby malou holčičku podrobovala nebezpečným lékařským experimentům. Sirotek č. 8 je sondou do života dospělé ženy, která je nucena, tváří v tvář své mučednici, oživit své vzpomínky, ačkoliv jsou velmi bolestné. Autorka se opírá o skutečný příběh, který se ... Sirotek č. 8 (Kim van Alkemade) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Autorka se opírá o skutečný příběh, který se stal v její rodině a na konci knihy je spousta fotografií a zápisků, které to dokládají. Obsahuje spoiler Sirotek č. 8 zachycuje dětství a dospělá léta hlavní hrdinky Rachel Rabinowitzové, která byla po smrti matky umístěna do sirotčince pro nejmenší židovské děti. Tím je oddělena od svého o dva roky staršího bratra Sama. Shledají se po dvou letech, během nichž je malá Rachel vystavena na milost i nemilost doktorce Solomonové. Sirotek č. 8 (2016) / Nikolaoss (578 views) Původně jsem chtěla číst nějaký lehký a oddechový příběh, ale anotace této knihy mě absolutně přesvědčila o tom, že si musím přečíst Sirotečka. Přiznávám, že jsem očekávala něco malinko jiného, než jsem nakonec měla, ale zklamaná rozhodně nejsem. V románu Sirotek č. 8 inspirovaném skutečnými událostmi vypráví Kim van Alkemade fascinující příběh Rachel Rabinowitzové, která si musí vybrat mezi pomstou a milosrdenstvím, když jako dospělá žena znovu narazí na lékařku, která ji coby malou holčičku podrobovala nebezpečným lékařským experimentům.. Jako malá se Rachel ocitla v sirotčinci, kde na ní lékařka ... Kniha: Sirotek č. 8 (Kim van Alkemade). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Sirotek č. 8 je poutavý román, inspirovaný skutečnými událostmi, o lidské schopnosti ubližovat - a milovat. Roku 1919 byla tehdy čtyřletá Rachel Rabinowitzová umístěna do židovského sirotčince pro nejmenší děti, v němž doktorka Solomonová prováděla experimenty na jeho chovancích. Doktorka Solom V románu Sirotek č. 8 inspirovaném skutečnými událostmi vypráví Kim van Alkemenade fascinující příběh Rachel Rabinowitzové, která si musí vybrat mezi pomstou a milosrdenstvím, když jako dospělá žena znovu narazí na lékařku, která ji coby malou holčičku podrobovala nebezpečným lékařským experimentům. Jako malá se Rachel ocitla v sirotčinci, kde na ní ... Sirotek č. 8 má úžasný námět. Byl inspirován dle skutečných událostí a vlastní rodinnou historií, která je částečně mrazivá. Bohužel to bylo tak špatně pojaté… Knihu jsem četla přes týden a dočetla ji jen proto, že chci mít čistý štít do nového roku. Sirotek č. 8 je poutavý román, inspirovaný skutečnými událostmi, o lidské schopnosti ubližovat - a milovat. Roku 1919 byla tehdy čtyřletá Rachel Rabinowitzová umístěna do židovského sirotčince p...

INFORMACE

AUTOR
Kim van Alkemade
DIMENZE
3,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Sirotek č. 8.pdf

POPIS

V románu Sirotek č. 8 inspirovaném skutečnými událostmi vypráví Kim van Alkemade fascinující příběh Rachel Rabinowitzové, která si musí vybrat mezi pomstou a milosrdenstvím, když jako dospělá žena znovu narazí na lékařku, která ji coby malou holčičku podrobovala nebezpečným lékařským experimentům. Jako malá se Rachel ocitla v sirotčinci, kde na ní lékařka Mildred Solomonová prováděla pokusy s ozařováním rentgenovými paprsky, jež na ní zanechaly následky. O mnoho let později, kdy Rachel věří, že dokázala bolestné vzpomínky na dětství nechat dávno za sebou, je s temnou minulostí najednou znovu konfrontována. Jako ošetřovatelka v židovském domově pro seniory se opět setkává s nyní již starou doktorkou Solomonovou, která má rakovinu. Rachel ovládne touha donutit lékařku, aby uznala špatnost toho, co kdysi spáchala, a aby za to zaplatila. Postupně si ale sama začíná stále více uvědomovat, jak tenká hranice někdy vede mezi osudem toho, kdo léčí, a toho, kdo způsobuje jiným bolest.

Chcete si přečíst knihu?Sirotek č. 8 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kim van Alkemade. Číst Sirotek č. 8 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY