Leopardí bojovník: Cesta k africkému učení předků, instinktů a snů

Leopardí bojovník: Cesta k africkému učení předků, instinktů a snů - John Lockley | Replicamaglie.com

... 1990, kdy se éra apartheidu konečně chýlila ke konci, se mladému bělošskému zdravotníkovi v jihoafrické armádě, který se jmenoval John Lockley, zdál velmi živý sen ... Knihy od John Lockley | Kupte na Martinus.cz ... . Hranice mezi lidskou společností a světem mrtvých, snů a nadpřirozených bytostí je v pozdních ságách o Islanďanech úzká a lze ji oběma směry překračovat. Literární motivy překračování hranic nepředstavují v ději ság pouhé náhodně zvolené epizody, nýbrž odrážejí změny v náhledu pozdně středověkých ... Lapač snů - Tyrkysový sen Malý lapač snů, s malými kousky tyrkenitů ve výpletu, je vyroben z rattanového dřeva, dřevěných korálků a peříček. Tento krásný k ... Leopardí bojovník: Cesta k africkému učení předků ... ... ... Lapač snů - Tyrkysový sen Malý lapač snů, s malými kousky tyrkenitů ve výpletu, je vyroben z rattanového dřeva, dřevěných korálků a peříček. Tento krásný kousek je nejen stylovou dekorací, slouží především jako ochrana proti zlým snům a vůbec všem negativním energiím, které se mohou v... Dlouhá cesta dolů . Kniha BB ART Vydavatel/výrobce 280 Počet stran Pevná s přebalem lesklá Vazba 210 x 150 x 27 Rozměry 9788073415242 EAN 80-7341-524- ISBN 2005 Rok vydání Česky Jazyk . Více informací...

INFORMACE

AUTOR
John Lockley
DIMENZE
6,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Leopardí bojovník: Cesta k africkému učení předků, instinktů a snů.pdf

POPIS

V roce 1990, kdy se éra apartheidu konečně chýlila ke konci, se mladému bělošskému zdravotníkovi v jihoafrické armádě, který se jmenoval John Lockley, zdál velmi živý sen. On sám ho popisuje jako „sangomské volání“, jelikož se stal začátkem neobyčejné pouti za hranice rasy, kultury a víry, do světa šamanů. Z hor Jižní Koreje, kde studoval u zenového mistra Su Bonga, ho přivedl na africký venkov Východního Kapska k tradičním léčitelům – sangomům, kteří potvrdili pravdivost jeho snu. Leopardí bojovník vypráví pozoruhodný příběh o tom, jak se John Lockley jako jeden z prvních bělochů v moderních dějinách stal zasvěceným sangomou – tradičním knězem a léčitelem jihoafrického národa Xhosů, z něhož pocházeli i Nelson Mandela a Desmond Tutu. Ve svých memoárech John čtenářům představuje Cestu leoparda, šamanskou cestu k probuzení intuice a spojení s duchovním světem. Přibližuje starobylou moudrost spojenou se sny, obřady, duchovními strážci a předky a jako inspirativní učitel nás vede po radostné cestě do samého středu naší síly a smyslu existence v tomto světě, k naší vrozené lidskosti (ubuntu).

Chcete si přečíst knihu?Leopardí bojovník: Cesta k africkému učení předků, instinktů a snů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Lockley. Číst Leopardí bojovník: Cesta k africkému učení předků, instinktů a snů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY