Čteme spolu - Pohádky ze sluneční zahrádky

Čteme spolu - Pohádky ze sluneční zahrádky - Jana Jakubíčková | Replicamaglie.com

...datel: Fragment 2019 Kniha: Čteme spolu - Pohádky ze sluneční zahrádky - Jana Jakubíčková ... Pohádky ze sluneční zahrádky (Jana Jakubíčková) | Detail ... ... ... Podtitul: Pohádky ze sluneční zahrádky. Projděte se zahradou zalitou hřejivými slunečními paprsky, zaposlouchejte se do bzučení včel a osvěžte se u tiše bublajícího potůčku. Vhodným pomocníkem vám může být komplexní čtenářský systém Čteme spolu z nakladatelství Fragment, díky kterému budou vaše děti číst jako draci. Patří k němu i kniha Čteme spolu - Pohádky ze sluneční zahrádky, která je určená pro ... Čteme spolu - Pohádky ze sluneční zahrádky - Jana ... ... . Patří k němu i kniha Čteme spolu - Pohádky ze sluneční zahrádky, která je určená pro společné čtení dětí a rodičů. Příběh je doplněný velkým množstvím ... Kniha Pohádky ze sluneční zahrádky: Čteme spolu na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Pohádky ze sluneční zahrádky: Čteme... Čteme spolu - Pohádky ze sluneční zahrádky. Jana Jakubíčková Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. Projděte se zahradou zalitou hřejivými slunečními paprsky, zaposlouchejte se do bzučení včel a osvěžte se u tiše bublajícího potůčku. Seznamte se s marnivou ropuchou či lehkomysln...

INFORMACE

AUTOR
Jana Jakubíčková
DIMENZE
3,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Čteme spolu - Pohádky ze sluneční zahrádky.pdf

POPIS

Projděte se zahradou zalitou hřejivými slunečními paprsky, zaposlouchejte se do bzučení včel a osvěžte se u tiše bublajícího potůčku. Seznamte se s marnivou ropuchou či lehkomyslným čmelákem a nechte se okouzlit překvapením, které slunce přichystalo motýlkovi. Knížka pro společné čtení dětí a rodičů. Část textu je přizpůsobena začínajícím čtenářům. Příběh je doplněný velkým množstvím krásných ilustrací.

Chcete si přečíst knihu?Čteme spolu - Pohádky ze sluneční zahrádky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Jakubíčková. Číst Čteme spolu - Pohádky ze sluneční zahrádky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY