Jízda v levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou

Jízda v levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou - Marek Orko Vácha, | Replicamaglie.com

...bo vzpomínek křesťanských jeptišek či kněží jsem se těšil, ale tato kniha mě zklamala, a přes ... Marek "Orko" Vácha | Čtenářský deník | Český-jazyk.cz aneb ... ... ... Jízda v levém pruhu (Vácha Marek Orko) - Svůj první knižní rozhovor poskytl Marek Vácha svému příteli, bývalému studentu a vedoucímu táborů pro mládež Jožinu Valentovi. Vácha v něm vydává svědectví o své cestě k Bohu a ke kněžství, o radostech i bolestech kněžského života, hovoří o svých zkušenostech učitele a cestovatele, o tématech duchovních i ... Jízda v levém pruhu - rozhovory Orko Váchy s Jožinem Valentou. 268 Kč vč. DPH. Svůj první kniž ... Jízda v levém pruhu Rozhovor s Jožinem Valentou ... ... Jízda v levém pruhu - rozhovory Orko Váchy s Jožinem Valentou. 268 Kč vč. DPH. Svůj první knižní rozhovor poskytl Marek Vácha svému příteli, bývalému studentu a vedoucímu táborů pro mládež Jožinu Valentovi. Hledáte Jízda v levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou od Marek Orko Vácha,Jožin Valenta? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Název: Jízda v levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou. Autor: Marek Orko Vácha. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Ezoterika, duchovní nauky; ISBN: 978-80-7295-255-7. EAN: 9788072952557. Objednací kód: NA373092 Svůj první knižní rozhovor poskytl Marek Vácha svému příteli, bývalému studentu a vedoucímu táborů pro mládež Jožinu Valentovi. Vácha v něm vydává svědectví o své cestě k Bohu a ke kněžství, o radostech i bolestech kněžského života, hovoří o svých zkušenostech učitele a cestovatele, o tématech duchovních i společenských. Kniha Jízda v levém pruhu: rozhovor s Jožinem Valentou na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Jízda v levém pruhu: rozhovor s... Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Jízda v levém pruhu. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Jízda v levém pruhu. Rozhovor s Jožinem Valentou. VÁCHA Marek. Info: Cesta, 2019 (1.) - váz., 184 str. EAN: 9788072952557 ISBN: ... Jízda v levém pruhu za 268 Kč. Zboží v online obchodu Paulinky.cz ... Jízda v l...

INFORMACE

AUTOR
Marek Orko Vácha,
DIMENZE
8,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Jízda v levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou.pdf

POPIS

Svůj první knižní rozhovor poskytl Marek Vácha svému příteli, bývalému studentu a vedoucímu táborů pro mládež Jožinu Valentovi. Vácha v něm vydává svědectví o své cestě k Bohu a ke kněžství, o radostech i bolestech kněžského života, hovoří o svých zkušenostech učitele a cestovatele, o tématech duchovních i společenských, a to vše v atmosféře rozhovoru dvou přátel, která se při jednotlivých setkáních příliš nelišila od momentu, kdy vzešel nápad knihu rozhovorů vydat – když spolu oba autoři v jedné únorové noci 2018 seděli u ohně kdesi v argentinských horách.

Chcete si přečíst knihu?Jízda v levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marek Orko Vácha,. Číst Jízda v levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY