Podoubravínejen na starých pohlednicích

Podoubravínejen na starých pohlednicích - Jaroslav Líbal, | Replicamaglie.com

...pohlednicích. 7.4.2020 . ... Rád se se čtenáři Deníku podělím o krásu starých pohlednic, které mám ve své sbírce ... Kukleny na starých pohlednicích - Staré krásné město ... . Kniha Dobříšsko na starých pohlednicích navazuje na dříve vydané knihy Příbramsko a Berounsko. Téměř 600 pohlednic nás zavede do časů dětství našich rodičů a prarodičů, do doby, kdy dnes již běžné věci jako například elektrický proud či vodovod nebyly mnohde ještě zavedeny. Velikonoce na starých pohlednicích. 7.4.2020 . ... Rád se se čtenáři Deníku podělím o krásu starých pohlednic, kt ... České hrady na starých pohlednicích - Posts | Facebook ... . Velikonoce na starých pohlednicích. 7.4.2020 . ... Rád se se čtenáři Deníku podělím o krásu starých pohlednic, které mám ve své sbírce. Horská železnice Liberec - Jelenia Góra na starých pohlednicích - Josef Kárník, Karel Černý, Martin Navrátil Celobarevná publikace, plná historických pohlednic, fotografií a plánků drážních staveb z období první poloviny dvacátého století, je věnovaná nostalgické dráze propojující české Jizerské hory s pols... Popis Popis produktu. Kniha Dobříšsko na starých pohlednicích navazuje na dříve vydané knihy Příbramsko a Berounsko. Téměř 600 pohlednic nás zavede do časů dětství našich rodičů a prarodičů, do doby, kdy dnes již běžné věci jako například elektrický proud či vodovod nebyly mnohde ještě zavedeny. Kniha Zákupy a okolí na starých pohlednicích nás zavede na sever Čech do malého města u České Lípy a jeho nejbližšího okolí. Historie Zákup, kde vedle sebe žili více než šest století Češi a Němci, je podobná historii mnoha vesnic a městeček v pohraničí. skladem. 699 Kč Sleva 299 Kč. Jde o již 41. svazek oblíbené edice knih „na starých pohlednicích", zároveň také o 1. díl edice „o......

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Líbal,
DIMENZE
12,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Podoubravínejen na starých pohlednicích.pdf

POPIS

Celobarevná publikace představuje na starých pohlednicích 29 obcí Podoubraví - Hluboká, Krucemburk, Ždírec nad Doubravou + místní části (Nové Ransko, Kohoutov, Benátky, Horní Studenec), Slavětín, Oudoleň, Jitkov, Sobíňov, Branišov, Bílek nad Doubravou, Bezděkov, Libice nad Doubravou, Lány, Nová Ves u Chotěboře, Čachotín, Jilem, Nejepín, Sedletín, Vepříkov, Uhelná Příbram, Maleč, Rušinov, Klokočov, Vísla, Jerišno, Borek, Krabotice, Vilémov, Heřmanice aBěstvina. Historické pohlednice doplňují fotografie, které nabízí čtenáři srovnání minulosti a současnosti.

Chcete si přečíst knihu?Podoubravínejen na starých pohlednicích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Líbal,. Číst Podoubravínejen na starých pohlednicích Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY