Samá studna

Samá studna - Zuzana Gabrišová | Replicamaglie.com

...e hodí dál vlastně napsat? I ve vyschlých studnách zůstává otisk hladiny, která tam bývala, a v ní se se pořád odráží svět nad ní, včetně nebe a tváře toho, kdo ji kdysi čeřil okovem, tím podvojným českým slovem, dvojitým symbolem ... Samá studna - Zuzana Gábrišová - za 5,67 € | Alterego.sk ... . Samá voda. Samá voda. Přihořívá… Samá studna. Samá studna. Co k tomu se hodí dál vlastně napsat? I ve vyschlých studnách zůstává otisk hladiny, která tam bývala, a v ní se se pořád odráží svět nad ní, včetně nebe a tváře ... Samá studna. Samá voda. Samá voda. Přihořívá… Samá studna. Samá studna. Co k tomu se hodí dál vlastně napsat? I ve vyschlých studnách zůstává otisk hladiny, která tam bývala, a v ní se se pořád odráží svět nad ní,... Samá stu ... Samá studna | nakladatelství dybbuk ... ... Samá studna. Samá voda. Samá voda. Přihořívá… Samá studna. Samá studna. Co k tomu se hodí dál vlastně napsat? I ve vyschlých studnách zůstává otisk hladiny, která tam bývala, a v ní se se pořád odráží svět nad ní,... Samá studna - Zuzana Gabrišová . Samá voda. Samá voda. Přihořívá… Samá studna. Samá studna. Co k tomu se hodí dál vlastně napsat? I ve vyschlých studnách zůstává otisk hladiny, která tam bývala, a v ní se se pořád odráží svět nad ní, včetně nebe a tváře toho, kdo ji kdysi čeřil okovem, tím podvojným ... Přečtěte si o tématu "studna cz".Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíběnějších článků s klíčovými slovy "studna cz", které hledáte.V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa k tématu "studna cz". Samá voda Samá voda Přihořívá… Samá studna Samá studna Co k tomu se hodí dál vlastně napsat? I ve vyschlých studnách zůstává otisk hladiny, která tam bývala, a v ní se se pořád odráží svět nad ní, včetně nebe a tváře toho, kdo ji kdysi čeřil okovem, tím podvojným českým slovem, dvojitým symbolem Je to podobné, jako když člověk dál cítí údy, jež ... Studna sama. Facebook. Twitter. Google+. Po mnoho staletí se lidé vykopalistudny, pečlivě je chránila, chráněna před nečistotami, protože velmi často neexistovaly jiné zdroje vody a jak je známo, je to nejdůležitější prvek pro udržení života. Stávající městské studny byly správně nazývány strategickými objekty ... Vaše studna nejspíš pochází z doby před rokem 1955. Pokud z ní používali vodu vodu jen pro domácnost - i rekreační a ne pro nějakou živnost, tak se na ní v tom případě hledí jako na zkolaudovanou a s povolením odběru podzemní vody. ... Pokud je to v pořádku a budete o dodatečné povolení studny žádat sama, nechte ......

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Gabrišová
DIMENZE
5,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Samá studna.pdf

POPIS

Samá voda. Samá voda. Přihořívá… Samá studna. Samá studna. Co k tomu se hodí dál vlastně napsat? I ve vyschlých studnách zůstává otisk hladiny, která tam bývala, a v ní se se pořád odráží svět nad ní, včetně nebe a tváře toho, kdo ji kdysi čeřil okovem, tím podvojným českým slovem, dvojitým symbolem. Je to podobné, jako když člověk dál cítí údy, jež už nemá, a strom své větve, jež někdo ulámal. Zuzana Gabrišová (1978), básnířka se zkušeností sedmiletého mnišství v zen-buddhistickém klášteře v Jižní Koreji, nás nechává, od sbírky ke sbírce, vždy intenzivněji a s větším zanícením pozorovat všechny své odlesky hladin (stávajících i bývalých): míň a míň je potřeba / slov, jednotlivé vlny skládají svět / za mýma očima.

Chcete si přečíst knihu?Samá studna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Gabrišová. Číst Samá studna Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY