Matčino vyznání

Matčino vyznání - Kelly Rimmerová | Replicamaglie.com

...ie a David byli perfektní pár. Pak se jim narodila dcera Zoe a vše vypadalo naprosto dokonale ... E-kniha "Matčino vyznání" - Uniknihy.sk ... . Teď je ale David... Počet stran: 392, Cena: 319 Kč, Rok vydání: 2019, Nakladatelství: Ikar, Soužití Olivie a Davida na australském maloměstě vypadá na první pohled idylicky. On je úspěšný podnikatel a ona miluje svou práci na veterinární klinice. Poté, co se jim narodí malá ... Matčino vyznání 2019; Kniha Matčino vyznání je v. Právě čtených: 1x: Přečtených: 59x: Čtenářské výzvě ... Matčino vyznání. Přid ... Matčino vyznání | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Právě čtených: 1x: Přečtených: 59x: Čtenářské výzvě ... Matčino vyznání. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Matčino vyznání Olivie a David byli perfektní pár. Pak se jim narodila dcera Zoe a vše vypadalo naprosto dokonale. Teď je ale David mrtvý a Oliviin svět se rozpadl na miliony malých kousků. Zatímco ji pohlcuje zármutek, tchyně truchlí nad ztrátou syna. Obě ženy však skrývají tajemství o muži, kterého milovaly. O...

INFORMACE

AUTOR
Kelly Rimmerová
DIMENZE
3,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Matčino vyznání.pdf

POPIS

Olivie a David byli perfektní pár. Pak se jim narodila dcera Zoe a vše vypadalo naprosto dokonale. Teď je ale David mrtvý a Oliviin svět se rozpadl na miliony malých kousků. Zatímco ji pohlcuje zármutek, tchyně truchlí nad ztrátou syna. Obě ženy však skrývají tajemství o muži, kterého milovaly. Tajemství, jež by zasáhlo celou rodinu. V manželství Olivie a Davida nebylo vše tak, jak by se na první pohled mohlo zdát. Prolomí Olivie a Ivy hradbu mlčení? Matka by však měla chránit své dítě, bez ohledu na cenu, kterou za to zaplatí. Nebo snad…?

Chcete si přečíst knihu?Matčino vyznání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kelly Rimmerová. Číst Matčino vyznání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY