Zakázané přání

Zakázané přání - Jessica Khoury | Replicamaglie.com

... pro mě byla a pořád trošku je záhadou ... Zakázané filmy, které neměl nikdo vidět - Epochaplus.cz ... . Narazila jsem na ní úplnou náhodou v eshopu. Autorka mi byla povědomá a po vyhledání jsem zjistila, že napsala knihu Počátek, jenže pokračování už nevyšlo. Vydalo jí nakladatelství Marmer media, o kterém jsem nikdy neslyšela a ani se mi ho nedaří dohledat. Zakázané přání. Celkové hodnocení ... Aby přežila, musí se s pomocí prastaré magie skrývat, dokud její nový pán nevysloví svá tři přání. Jakmile se však naskytne příležitost ... Zakázané přání - Jessica Khoury | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Jakmile se však naskytne příležitost vysvobodit se, Zahra se musí rozhodnout: je její svoboda důležitější než její láska? 4/5* Přestože obsah novelky The Jinni známe vlastně už z hlavní knihy, od jejího čtení jsem se nedokázal odtrhnout. Je velmi krátká, ale stejně jako Zakázané přání výborně napsaná a svět, který Khoury vytvořila, je zkrátka něco pro mě. Zastav útok i těch nejsilnějších válečníků LEGO® NEXO KNIGHTS™ s pomocí Štítu Zakázané síly! Ukaž mocného Monstroxe na přední straně štítu z měkké pěny a rozsévej strach. Přehrávej si scény v roli Jestra při svých vlastních hrách, nabitých dobrodružstvím ze světa NEXO KNIGHTS. Kniha: Zakázané přání - Jessica Khoury. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... O čem je kniha Zakázané přání? Když Aladin objeví kouzelnou lampu, džinka Zahra se zjeví ve světě, který neviděla stovky let - světě, kde jsou zapovězena kouzla a samotná existence Zahry je nebezpečná. Aby přežila, musí se s pomocí prastaré magie skrývat, dokud její nový pán nevysloví svá tři přání. The uploader has not made this video available in your country. Kniha: Zakázané přání (Jessica Khoury). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kniha Zakázané přání je kouzelný příběh plný magie, písku, dýmu a touhy, které vydalo jako svoji úplně první publikaci nakladatelství Marmer Media. V troskách kdysi mocného města, hluboko v srdci jeskyni leží bájná, zapomenutá lampa, která v sobě ukrývá mocnou džinku Zahru. Ta už několik století netrpělivě čeká na svého osvoboditele, který jí konečně ... Zakázané přání. Když Aladin objeví kouzelnou lampu, džinka Zahra se zjeví ve světě, který neviděla stovky let - světě, kde jsou zapovězena kouzla a samotná existence Zahry je nebezpečná. Aby přežila, musí se s pomocí prastaré magie skrývat, dokud její nový pán nevysloví svá tři přání. ... Zakázané přání, autor: Jessica Khoury, rok ...

INFORMACE

AUTOR
Jessica Khoury
DIMENZE
5,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Zakázané přání.pdf

POPIS

Když Aladin objeví kouzelnou lampu, džinka Zahra se zjeví ve světě, který neviděla stovky let – světě, kde jsou zapovězena kouzla a samotná existence Zahry je nebezpečná. Aby přežila, musí se s pomocí prastaré magie skrývat, dokud její nový pán nevysloví svá tři přání. Jakmile se však naskytne příležitost vysvobodit se, Zahra se musí rozhodnout: je její svoboda důležitější než její láska? Vzrušující příběh o zradě, zapovězené lásce a nebezpečné magii.

Chcete si přečíst knihu?Zakázané přání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jessica Khoury. Číst Zakázané přání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY