Čas utrpení

Čas utrpení - John Connolly | Replicamaglie.com

...zbor díla už se na Tebe teší v rubrice Maturitní rozbory, Rozbory děl ... Čas utrpení - John Connolly — Kniha.cz ... . Nenech ho čekat dlouho :-). Čas utrpení. John Connolly Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. ... Čas utrpení Premiéra: Středa 26. 6. 2013 na ČT2. Nastavit připomenutí ... Čas je však rozdělen na dl ... Kniha: Čas utrpení - John Connolly | Knihy.ABZ.cz ... . 6. 2013 na ČT2. Nastavit připomenutí ... Čas je však rozdělen na dlouhá střídavá období - 6 věků od stavu blahobytu, ke stavu největšího utrpení a stejných 6 věků v opačném pořadí k věku největšího blahobytu. Nyní (podle džinismu) žijeme ve věku bídy, starostí a neštěstí (5 věk) a po něm bude nejtěžší a nejhorší období. Utrpení mladého Werthera (německy Die Leiden des jungen Werthers) je milostný román Johanna Wolfganga von Goethe z roku 1774.Inspirací prý byla Goethova nenaplněná láska k dívce jménem Charlotte Buff z roku 1774.Je psán formou dopisů v ich-formě.Příběh začíná tím, že se mladý umělec Werther přestěhuje do malého města Waldheim (jak autor v knize uvádí, má to být ... Čas utrpení - Connolly John - Podomní prodejce klenotů Jerome Burnel se na chvíli stal hrdinou. Zabránil několikanásobné vraždě, ale sebe tím zničil. Jeho život se ocitl v troskách. Obvinili ho ze sexuálního deliktu, zavřeli do vězení, mučili. Po pro...

INFORMACE

AUTOR
John Connolly
DIMENZE
3,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Čas utrpení.pdf

POPIS

Podomní prodejce klenotů Jerome Burnel se na chvíli stal hrdinou. Zabránil několikanásobné vraždě, ale sebe tím zničil. Jeho život se ocitl v troskách. Obvinili ho ze sexuálního deliktu, zavřeli do vězení, mučili. Po propuštění na svobodu se rozhodl, že se svěří se svým příběhem detektivu Parkerovi. Vyprávěl mu o záchraně dívky, jež měla zemřít; mluvil o těch, kdo ho trýznili, a o bytostech, jimž slouží. Charlie Parker nedávno přežil svou smrt a stal se z něj úplně nový člověk. Není zlomený ani zesláblý, ale to, čím prošel, ho naopak zocelilo. A nepozbyl ani to, co v něm bylo dřív. Převezme Burnelův případ a zamíří do podivné izolované komunity žijící v místě zvaném Puklina. Tam se Parker musí postavit přesile lidí, kteří se řídí jen pravidly teroru, vydírání a vražd.

Chcete si přečíst knihu?Čas utrpení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Connolly. Číst Čas utrpení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY