Finanční výklady tarotu: a výklady na práci

Finanční výklady tarotu: a výklady na práci - Zuzana Antares | Replicamaglie.com

...daný ve výkladech, jsou otázky na kariéru, úspěch, práci a peníze ... Způsoby výkladu tarotu :: Tarot a ezoterika ... . Jeden z nejčastějších dotazů, pokládaný ve výkladech, jsou otázky na kariéru, úspěch, práci a peníze. Tento návod vás naučí, jak najít cestu k prosperitě a materiálnímu zdaru a jak se vyhnout... Dobrý den, paní Hanko, před časem jste se mi dívala do karet na práci a vyšlo, že zatím nemám měnit a spíše hledat změnu pozice u stávajícího zaměstnavatele - a ano, to dopadlo:-) dnes mě povýšili, což se pojí i s finanční odměnou. Mám velkou radost. Děkuji za vaši přízeň, pěkný den, Ivana. Ji ... VÝKLAD TAROTU - LISTOPAD 2019 PRÁCE - YouTube ... . Mám velkou radost. Děkuji za vaši přízeň, pěkný den, Ivana. Jiřina O tarotu a dalších ezoterických vědách. ... 02.04.2012 19:32. Výklady na konkrétní otázku můžete použít prakticky na jakoukoliv otázku. Jaký výklad budete používat záleží jen na vás a na vašem pocitu. ... Výklady na práci 02.04.2012 19:29. Tento výklad je vhodný, pokud se chystáte na pracovní pohovor. Vhodné ... O tarotu a dalších ezoterických vědách. Úvodní stránka > Výklady na práci. Výklady na práci. 02.04.2012 19:29. Tento výklad je vhodný, pokud se chystáte na pracovní pohovor. Vhodné rozložení, pokud už máte po pohovoru a čekáte jaký bude verdikt. Tento výklad vám pomůže objasnit v čem byly pozitiva a negativa. Finanční výklady tarotu a výklady na práci . Jeden z nejčastějších dotazů, pokládaný ve výkladech, jsou otázky na kariéru, úspěch, práci a peníze. Tento návod vás naučí, jak najít cestu k prosperitě a materiálnímu zdaru a jak se vyhnout nemilým situacím v zaměstnání a nakládání s penězi. Rychlý výklad tarotu a vykládání sobě sama 2014; Partnerský výklad tarotu a vykládání na vztahy 2015; Živlová magie 2015; Finanční výklady tarotu a výklady na práci 2016; Učebnice výkladu Crowley tarotu 2012; všech 11 knih autora. Žánry autora. Esoterika, astrologie, okultismus Učebnice a slovníky Literatura naučná ... Finanční výklady tarotu autor neuvedený ... Jeden z nejčastějších dotazů, pokládaný ve výkladech, jsou otázky na kariéru, úspěch, práci a peníze. Tento návod vás naučí, jak najít cestu k prosperitě a materiálnímu zdaru a jak se vyhnout nemilým situacím v zaměstnání a nakládání s penězi. Druhá ze série ... Objednávejte knihu Zdravotní výklady tarotu a výklady na duševní pohodu v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků ... Finanční výklady tarotu a výklady na práci. ... pokud se věnujete tarotu, tuhle knihu byste si měli přečíst. Věnuje se dost ožehavému tématu. 906 700 183. volejte věštce nonstop. Cena 70 Kč/min. vč. DPH Zuzana Antares "Partnerský výklad tarotu a výklady na vztahy" Zuzana Antares "Finanční výklady tarotu a výklady na práci" Doporučená literatura ke studiu tarotu, kabaly a alchimistické texty. Aleister Crowley "Kniha Thothova" Obsahuje popis jednotlivých karet Crowleyho tarotu od samotného Mistra Theriona (Aleister Crowley)....

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Antares
DIMENZE
12,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Finanční výklady tarotu: a výklady na práci.pdf

POPIS

Jeden z nejčastějších dotazů, pokládaný ve výkladech, jsou otázky na kariéru, úspěch, práci a peníze. Tento návod vás naučí, jak najít cestu k prosperitě a materiálnímu zdaru a jak se vyhnout nemilým situacím v zaměstnání a nakládání s penězi. Druhá ze série příruček, zabývající se praktickou aplikací výkladu tarotu v různých životních situacích. Knížka napomůže najít ten správný význam karet i karetních celků pro praktickou, ryze pozemskou oblast vlastnictví, kariéry a peněz. Jako bonus jsou uvedena šťastná čísla pro sázky!

Chcete si přečíst knihu?Finanční výklady tarotu: a výklady na práci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Antares. Číst Finanční výklady tarotu: a výklady na práci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY