Kronika města České Lípy mistra Hanse Kriescheho

Kronika města České Lípy mistra Hanse Kriescheho - Jaroslav Panáček (ed.) | Replicamaglie.com

... překladu, s potřebným kritickým a výkladovým komentářem ... Jaroslav Panáček | Databáze knih ... . Kronika města České Lípy, kterou na přelomu 16. a 17. století sepsal písař pekařského cechu Hans Kriesche. Kronika, dnes uložená ve sbírkách Knihovna Národního muzea, zahrnuje dějiny města od počátků až do roku 1621. Je vydána paralelně, tedy v německém originálu a moderním českém překladu, s potřebným kritickým a výkladovým komentářem. Knihu doprovází ... Prezentace Kroniky města České Lípy ... KRONIKA MĚSTA ČESKÉ LÍPY MISTRA HANSE KRIESCHEHO | State ... ... . Knihu doprovází ... Prezentace Kroniky města České Lípy mistra Hanse Kriescheho ve VMG v České Lípě . Ve čtvrtek 19. ledna 2017 v 16 hodin bude v klubovně Vlastivědného muzea a galerie v České Lípě za účasti zástupců vydavatele Státního oblastního archivu v Litoměřicích a nakladatelství Scriptorium představena veřejnosti výjimečná kniha Kronika města České Lípy mistra Hanse ... Kronika města České Lípy . mistra Hanse Kriescheho Zpracoval a přeložil. Jaroslav Panáček Litoměřice - Praha 2016. Recenzenti: Tomáš Rataj Miloslav Sovadina. Vydavatel: Státní oblastní archiv v Litoměřicích. Spoluvydavatel: , spolek pro nekomerční vydávání odborné literatury Kniha: Kronika města České Lípy mistra Hanse Kriescheho - Jaroslav Panáček. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Kronika města České Lípy mistra Hanse Kriescheho-16% Podobné jednotky [Kronika města České Lípy mistra Hanse Kriescheho] / Hlavní autor: Sulitková, Ludmila, 1946- Historie a paměti obce Třenice : obraz Trstěnice v kronikách Josefa Žrouta : edice...

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Panáček (ed.)
DIMENZE
4,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Kronika města České Lípy mistra Hanse Kriescheho.pdf

POPIS

Kronika města České Lípy, kterou na přelomu 16. a 17. století sepsal písař pekařského cechu Hans Kriesche. Kronika, dnes uložená ve sbírkách Knihovna Národního muzea, zahrnuje dějiny města od počátků až do roku 1621. je vydána paralelně, tedy v německém originálu a moderním českém překladu, s potřebným kritickým a výkladovým komentářem. Knihu doprovází studie, rejstříky a barevná obrazová příloha.

Chcete si přečíst knihu?Kronika města České Lípy mistra Hanse Kriescheho ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Panáček (ed.). Číst Kronika města České Lípy mistra Hanse Kriescheho Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY