Parchant z Jižní Karolíny

Parchant z Jižní Karolíny - Dorothy Allisonová | Replicamaglie.com

... J. D. Salingera. Odkrývá čtenářům svět bílé chudiny na Jihu ... Parchant z Jižní Karolíny levně, cena 153 Kč | Srovnání ... ... ... Drama o pohnutém osudu jedné polorozpadlé rodiny z Jižní Karolíny. Sledujeme především příběh dívky, přezdívané Bone (Jena Malone). Její matka nemá v životě štestí na muže. Ty, které měla ráda a měla je ráda i Bone, je brzy opustí. Když se seznámí s… Parchant z Jižní Karolíny bývá srovnáván s takovými romány jako Dobrodružství Huckleberryho Finna Marka Twaina nebo Kdo chytá v žitě J. D. Salingera. Odkrývá čtenářům svět bílé chudiny na Jihu S ... Parchant z Jižní Karolíny Nakladatelství Romeo - Josek Jiří ... . D. Salingera. Odkrývá čtenářům svět bílé chudiny na Jihu Spojených států. Hlavní postavou a zároveň vypravěčkou je dcera patnáctileté servírky, která vyrůstá v početném rodinném klanu věčně opilých strýčků a ... Parchant z Jižní Karolíny book. Read 2,700 reviews from the world's largest community for readers. Parchant z Jižní Karolíny bývá srovnáván s takovými ro... Parchant z Jižní Karolíny od Dorothy Allisonové je mimo jiné svědectvím o tom, jak uprostřed nešťastných životů vzniká chuť vybít si frustraci na nějakém "viníkovi". Svobodné mladistvé matky, ožralí strýcové, rasismus, sexismus, vidláctví. Vítejte v Buranově, kde ovšem ta...

INFORMACE

AUTOR
Dorothy Allisonová
DIMENZE
7,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Parchant z Jižní Karolíny.pdf

POPIS

Parchant z Jižní Karolíny bývá srovnáván s takovými romány jako Dobrodružství Huckleberryho Finna Marka Twainanebo Kdo chytá v žitě J. D. Salingera. Odkrývá čtenářům svět bílé chudiny na Jihu Spojených států. Hlavní postavou a zároveň vypravěčkou je dcera patnáctileté servírky, která vyrůstá v početném rodinném klanu věčně opilých strýčků a rychle stárnoucích tet. Rozvrat poklidné rodinné atmosféry nastane ve chvíli, kdy se její matka provdá za nevyzpytatelného Glena. Drásavě autentická výpověď předčasně dospělé dívky je i knihou o lásce a jejích tajemných zvratech. Román byl přeložen do řady světových jazyků a úspěšně zfilmován.

Chcete si přečíst knihu?Parchant z Jižní Karolíny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dorothy Allisonová. Číst Parchant z Jižní Karolíny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY