Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel

Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel - Vladislav Kemka, | Replicamaglie.com

...aných ... Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel - Kemka, Vladislav,Kovanda, Jan,Krejčí, Jan, Vázaná ... Kovanda Jan - Knihkupectví Ládví ... . Publikace je zaměřena především na problematiku automobilů z pohledu vlastní konstrukce vozidla, sestavy jeho hlavních částí a na výpočty základních parametrů vozidla. Součástí publikace jsou základní... Publikace je zaměřena především na problematiku automobilů z pohledu vlastní konstrukce vozidla, sestavy jeho hlavních částí a na výpočty základních parametrů vozidla. Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozi ... Silniční vozidla | Knihy.ABZ.cz ... . Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel - Kemka Vladislav, Kovanda Jan, Krejčí Jan - Publikace je zaměřena především na problematiku automobilů z pohledu vlastní konstrukce vozidla, sestavy jeho hlavních částí a na výpočty zák Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel autor: Kemka Vladislav, Kovanda Jan, Krejčí Jan doporučená cena: 137 Kč naše cena:115Kč Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel autor: Kemka Vladislav, Kovanda Jan, Krejčí Jan doporučená cena: 137 Kč naše cena:115Kč 115 Kč Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel | Vladislav Kemka,Jan Kovanda,Jan Krejčí . Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel | Publikace je zaměřena především na problematiku automobilů z pohledu vlastní konstrukce vozidla, sestavy jeho hlavních částí a na výpočty základních parametrů vozidla. Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel AUTOR: Vladislav Kemka, Jan Kovanda, Jan Krejčí ISBN: 978-80-261-0803- Rok vydání: 2019 Vydání: 1. vyd. Vydavatel: FST ZČU Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel ... Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel Kemka, Vladislav. Dostupnost. skladem. Vydavatel. Západočeská univerzita v Plzni. ISBN. 978-80-261-0803-. EAN. 9788026108030. Počet stran. 91 . Základy technologie a řízení dopravy Vybrané statě z dynamiky Tělesná výchova - povinná estr Odborná praxe I estr Vybrané statě z konstrukce SV I Elektrotechnika a elektronika Teorie údržby Algoritmizace a programování Zkoušení silničních vozidel Geometrie Konstrukční materiály Matematiky II Metoda konečných prvků I Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel Vladislav Kemka. 5,47€ ... Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel 4.82 € -2 %. Kúpiť ... Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel Vladislav Kemka. 5,47€ ... Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel Vladislav Kemka • Západočeská univerzita v Plzni, 2019...

INFORMACE

AUTOR
Vladislav Kemka,
DIMENZE
6,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel.pdf

POPIS

Publikace je zaměřena především na problematiku automobilů z pohledu vlastní konstrukce vozidla, sestavy jeho hlavních částí a na výpočty základních parametrů vozidla. Součástí publikace jsou základní principy počítačových simulací dynamiky prostorových vázaných mechanických systémů vozidel se zaměřením na metodiku sestavení pohybových rovnic systému s cílem vysvětlení principů naprogramovaných v používaných simulačních programech.

Chcete si přečíst knihu?Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladislav Kemka,. Číst Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY