Plejádské tajemství mayských kalendářů: Plejádské cykly a klíč k osudu

Plejádské tajemství mayských kalendářů: Plejádské cykly a klíč k osudu - Hunbatz Men | Replicamaglie.com

...a výdejny opět otevřeny. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit ... Záhady, nevysvetliteľné - Najlacnejšie knihy - ABCKNIHY.sk ... . Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. ... Plejádské tajemství mayských kalendářů - Plejádské cykly a klíč k osudu. Plejádské tajemství mayských kalendářů: Plejádské cykly a klíč k osudu. Hunbatz Men ... Plejádské tajemství mayských kalendářů Autor: Men, Hunbatz Nakladatel: Fontána EAN: 9788073366827 ISBN: 978-80-7336-682-7 Překlad: Rašín, Karel Popis: 1× kniha, vázaná, 128 stran, česky S blížícím se koncem roku 2012, o kterém se často tvrdí, že je datem konce tohoto kalendáře, se kolem starého mayského kalendáře soustřeďuje nebývale velká pozornost. Mayové však pronikli do tajemství vesmíru tak důkladně, že nepoužívali pouze jeden, nýbrž mnoho kalendářů, z nichž každý vycházel z ... Plejádské tajemství mayských kalendářů - Plejádské cykly a ... ... . Mayové však pronikli do tajemství vesmíru tak důkladně, že nepoužívali pouze jeden, nýbrž mnoho kalendářů, z nichž každý vycházel z určitého zvláštního kosmického cyklu. Plejádské tajemství mayských kalendářů: Plejádské cykly a klíč k osudu (978-80-7336-682-7) 267 Kč Doprava: 7 Kč Plejáds...

INFORMACE

AUTOR
Hunbatz Men
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Plejádské tajemství mayských kalendářů: Plejádské cykly a klíč k osudu.pdf

POPIS

S blížícím se koncem roku 2012, o kterém se často tvrdí, že je datem konce tohoto kalendáře, se kolem starého mayského kalendáře soustřeďuje nebývale velká pozornost. Mayové však pronikli do tajemství vesmíru tak důkladně, že nepoužívali pouze jeden, nýbrž mnoho kalendářů, z nichž každý vycházel z určitého zvláštního kosmického cyklu. V této knize se autor soustředí především na Tzekeb neboli plejádský kalendář cyklu trvajícího 26 000 let, který sleduje dobu oběžné dráhy naší Sluneční soustavy kolem centrální hvězdy Plejád, Alcyone. Hovoří také o kalendářním významu slavné Kukulkánovy Pyramidy a dalších významných dochovaných mírách času, jako je například Haab, Tzolkin, Tun Uc, Tunben Kak a další. (velký cyklus Plejád a klíč k osudu).

Chcete si přečíst knihu?Plejádské tajemství mayských kalendářů: Plejádské cykly a klíč k osudu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hunbatz Men. Číst Plejádské tajemství mayských kalendářů: Plejádské cykly a klíč k osudu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY