Česká čtyřka aneb Všechno mělo být jinak

Česká čtyřka aneb Všechno mělo být jinak - Ivan Krejčí | Replicamaglie.com

... na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit ... Česká čtyřka aneb Všechno mělo být jinak (Ivan Krejčí ... ... .Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. 0 hodnocení Česká čtyřka aneb Všechno mělo být jinak 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. ... Recenze produktu Česká čtyřka aneb Všechno mělo být jinak. Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi. Česká čtyřka aneb Všechno mělo být jinak - Ivan Krejčí . Humorně laděný román o mladíkovi, ... Ceska ctyrka aneb vsechno melo byt inak | Sleviste.cz ... . Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi. Česká čtyřka aneb Všechno mělo být jinak - Ivan Krejčí . Humorně laděný román o mladíkovi, kterému osud nadělil jedno varle, zadrhávání v řeči, a aby toho neměl málo, i lásku ke stejnému pohlaví. Hledáte Česká čtyřka aneb Všechno mělo být jinak od Ivan Krejčí? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Česká čtyřka aneb Všechno mělo být jinak ... Žáner spoločenský román humor česká próza. Jazyk čeština. Počet strán 512 EAN 9788075055989. Dátum vydania 23.1.2017 Vek od 18 Formát 145x205 mm. Vydavateľstvo XYZ. Česká čtyřka aneb Všechno mělo být jinak. Ivan Krejčí. Humorně laděný román o mladíkovi, kterému osud nadělil jedno varle, zadrhávání v řeči, a aby toho neměl málo, i lásku ke stejnému pohlaví. Portaro - Webový katalog knihovny. Knihovna postupně obnovuje svůj provoz. Vracení: v ústřední knihovně v samoobslužném automatu ve foyer, v ostatních knihovnách u pultů. Česká čtyřka aneb Všechno mělo být jinak; Česká čtyřka aneb Všechno mělo být jinak. Nakladatelství: XYZ. Autor: Ivan Krej ... Knihy nemají být nábytkem, který by zdobil dům. Mají být potravou, která živí ducha. Francesco Petrarca (1304-1374) Česká čtyřka aneb Všechno mělo být jinak. Ivan Krejčí Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. ... Česká čtyřka aneb Všechno mělo být jinak 7,61 € Ihneď k čítaniu...

INFORMACE

AUTOR
Ivan Krejčí
DIMENZE
8,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Česká čtyřka aneb Všechno mělo být jinak.pdf

POPIS

aby toho neměl málo, i lásku ke stejnému pohlaví. Nic z toho si nepřál, naopak vždy toužil žít stejně jako ostatní heterosexuálové: najít si ženu, založit rodinu, vychovat děti… I když mu to nevyšlo s ženou, ostatních ideálů se nevzdal a šel za svým cílem s buldočím zaujetím. Příhody humorné i smutné ho provázejí životem při hledání životního partnera i při snaze o zplození vlastního potomka. Současně je však jeho životní pouť barvitější, zaplněná řadou dalších žen a mužů, neboť člověk nemyslí jen na sex. Příběh, který nám ostatním připomene, že i dva muži či dvě ženy v našem sousedství žijí stejně plnohodnotný život jako my ostatní. A ten malý rozdíl… šmíruje snad normální člověk v cizí ložnici?

Chcete si přečíst knihu?Česká čtyřka aneb Všechno mělo být jinak ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Krejčí. Číst Česká čtyřka aneb Všechno mělo být jinak Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY