Nejnovější objevy a aplikace psychiatrie a kriminalistické antropologie

Nejnovější objevy a aplikace psychiatrie a kriminalistické antropologie - Cesare Lombroso | Replicamaglie.com

..., spolutvůrce prvního italského trestního kodexu a zdravotník, se narodil 6 ... Nejnovější objevy a aplikace psychiatrie a kriminální ... ... . listopadu 1835. Během svého života se stal vůdčí vědeckou osobností, patřil mezi nejvlivnější a nejdůležitější ... Nejnovější objevy a aplikace psychiatrie a kriminalistické antropologie; ... Nejnovější objevy a aplikace psychiatrie a kriminalistické antropologie LOMBROSO CESARE. Není skladem. ... V první části se autor zaměřuje na nové objevy na poli antropologie, ... Cesare Lombroso | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . ... V první části se autor zaměřuje na nové objevy na poli antropologie, anatomie a duševních nemocí zločinných mužů a žen. ... Kniha: Nejnovější objevy a aplikace psychiatrie a kriminalistické antropologie (Cesare Lombroso). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Nejnovější objevy a aplikace psychiatrie a kriminalistické antropologie. Cesare Lombroso. Nakladatelství Academia , 2017 Nejnovější objevy a aplikace psychiatrie a kriminalistické antropologie 2017; Co bude po smrti? 1911 Podobné knihy. Luciferův efekt - Jak se z dobrých lidí stávají lidé zlí 2014; Kniha Nejnovější objevy a aplikace psychiatrie a kriminalistické antropologie je v Hledáte Cesare Lombroso: Nejnovější objevy a aplikace psychiatrie a kriminalistické antropologie? Dál už hledat nemusíte! Ušetřete až ...

INFORMACE

AUTOR
Cesare Lombroso
DIMENZE
10,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejnovější objevy a aplikace psychiatrie a kriminalistické antropologie.pdf

POPIS

Dílo obsahuje souhrn nejdůležitějších poznatků evropských vědeckých osobností nové školy inspirovaných Lombrosovým revolučním opusem Člověk - zločinec. V první části autor představuje nové objevy na poli antropologie, anatomie a duševních nemocí zločinných mužů a žen. Druhá část je souborem pojednání v oblasti trestně právní, zabývá se povahou zločince a možnostmi, jak rozlišit zločince ještě schopné nápravy a duševně nemocné od vrozených zločinných typů. Ve třetí, nejobsažnější části díla, posuzuje Lombroso zločinnost jako sociologický problém, zabývá se etiologií příčin jeho nárůstu. Zkoumá chování, tělesné funkce, tetování zločinců i palimpsesty na vězeňských zdech, hodnotí výsledky nápravy v jednotlivých typech zařízení, propaguje systémy alternativní ke stávajícím celulárním vězením.

Chcete si přečíst knihu?Nejnovější objevy a aplikace psychiatrie a kriminalistické antropologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cesare Lombroso. Číst Nejnovější objevy a aplikace psychiatrie a kriminalistické antropologie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY