Nela a růžová velryba

Nela a růžová velryba - Mária Lazárová | Replicamaglie.com

...rá má podobný problém. Všechny velrybí děti až na malého Tomíka se jí smějí kvůli odlišné barvě ... Nela a růžová velryba - Lazárová Mária - Knihkupectví Ládví ... . Malá Nela žije s rodiči v krásném domě u moře, ale často je smutná, protože nemá žádného kamaráda. Netuší, že blízko ní v moři žije malá růžová velryba Lily, která má podobný problém. Malá Nela žije s rodiči v krásném domě u moře, ale často je smutná, protože nemá žádného kamaráda. Netuší, že blízko ní v moři žije malá růžová velryba Lily, která má podobný problém. Všechny v ... Nela a růžová velryba - Mária Lazárová | Databáze knih ... . Netuší, že blízko ní v moři žije malá růžová velryba Lily, která má podobný problém. Všechny velrybí děti až na malého Tomíka se jí smějí kvůli odlišné barvě. Jednoho dne se Lily zatoulá k pobřeží, Kupte knihu Nela a růžová velryba (Mária Lazárová) s 20 % slevou za 183 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Název: Nela a růžová velryba Autor: Mária Lazárová Ilustrace: Andrea Tachezy Nakladatelství: Mladá fronta a.s. Počet stran: 120 Anotace: Malá Nela žije s rodiči v krásném domě u moře, ale často je smutná, protože nemá žádného kamaráda. Netuší, že blízko...

INFORMACE

AUTOR
Mária Lazárová
DIMENZE
4,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Nela a růžová velryba.pdf

POPIS

Půvabný příběh o přátelství malé holčičky a neobyčejné velrybky. Malá Nela žije s rodiči v krásném domě u moře, ale často je smutná, protože nemá žádného kamaráda. Netuší, že blízko ní v moři žije malá růžová velryba Lily, která má podobný problém. Všechny velrybí děti až na malého Tomíka se jí smějí kvůli odlišné barvě. Jednoho dne se Lily zatoulá k pobřeží, setká se s Nelou a padnou si do oka. Brzy jejich přátelství projde zatěžkávací zkouškou. Maminka Lily uvízne u břehu a Nela musí své nevěřící rodiče přesvědčit o tom, že zde velryby skutečně žijí a jedna z nich potřebuje pomoc. Jednoduše a vtipně vyprávěný příběh o neobyčejném setkání přináší dětem i skryté poselství o bohatství, které se ukrývá pod hladinou moře a o potřebě jej ochraňovat.

Chcete si přečíst knihu?Nela a růžová velryba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mária Lazárová. Číst Nela a růžová velryba Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY