Skřípot štěrku: Vyrůstala jsem mezi mormony

Skřípot štěrku: Vyrůstala jsem mezi mormony - Ruth Wariner | Replicamaglie.com

...jste-li vnučkou jejích zakladatelů a devětatřicátým dítětem jejího vůdce ... Skřípot štěrku | antikvariat-levneknihy.cz ... . Skřípot štěrku - Vyrůstala jsem mezi mormony kniha od: Ruth Wariner. 80 % ... Skřípot štěrku na příjezdové cestě v LeBaron se pro ni stal symbolem strastiplného dětství a života s matkou, na niž dodnes vzpomíná s láskou. Skřípot štěrku - Vyrůstala jsem mezi mormony. Skřípot štěrku - Vyrůstala jsem mez i mormony - Knihy - Děti v bavlnce .czSkřípot štěrku - Vyrůstala jsem mez i... Skřípot štěrku. Vyrůstala jse ... Skřípot štěrku - Vyrůstala jsem mezi mormony ... ... .czSkřípot štěrku - Vyrůstala jsem mez i... Skřípot štěrku. Vyrůstala jsem mezi mormony. 73% 4 3. Hodnotit lze až po přihlášení ... Skřípot štěrku - Vyrůstala jsem mezi mormony autor: Warinerová Ruth dopor. cena: 279 Kč naše cena: 246Kč Podtitul: Vyrůstala jsem mezi mormony Autor: ... Skřípot štěrku na příjezdové cestě v LeBaron se pro ni stal symbolem strastiplného dětství a života s matkou, na niž dodnes vzpomíná s láskou. Každodenní život v chudé kolonii přibližuje s dětskou prostotou i dovedností vyzrálé spisovatelky. Skřípot štěrku Vyrůstala jsem mezi mormony Wariner Ruth. Být dívkou a žít v mormonské komunitě spravedlivých není žádný med ani tehdy, jste-li vnučkou jejích zakladatelů a devětatřicátým dítětem jejího vůdce. Autorčin dědeček a babička LeBaronovi založili stejnojmennou kolonii na severomexickém venkově v roce ... Skřípot štěrku Vyrůstala jsem mezi mormony . Ruth Wariner; Ruth Wariner . 0,0 . Sledovať autora ... Skřípot štěrku na příjezdové cestě v LeBaron se pro ni stal symbolem strastiplného dětství a života s matkou, na niž dodnes vzpomíná s láskou. Každodenní život v chudé kolonii přibližuje s dětskou prostotou i ... TRITON Warinerová Ruth: Skřípot štěrku - Vyrůstala jsem mezi mormony . Být dívkou a žít v mormonské komunitě spravedlivých není žádný med ani tehdy, jste-li vnučkou jejích zakladatelů a devětatřicátým dítětem jejího vůdce. Název: Skřípot štěrku - Vyrůstala jsem mezi mormony. Autor: Ruth Warinerová. Titul je zařazen do žánrů: Klasika, světoví autoři › Světová současná; ISBN: 978-80-7553-151-3. EAN: 9788075531513. Objednací kód: NA271952 Všechny informace o produktu Kniha Nakladatelství Triton s.r.o. Skřípot štěrku - Vyrůstala jsem mezi mormony, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Nakladatelství Triton s.r.o. Skřípot štěrku - Vyrůstala jsem mezi mormony. Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní ho...

INFORMACE

AUTOR
Ruth Wariner
DIMENZE
10,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Skřípot štěrku: Vyrůstala jsem mezi mormony.pdf

POPIS

Být dívkou a žít v mormonské komunitě spravedlivých není žádný med ani tehdy, jste-li vnučkou jejích zakladatelů a devětatřicátým dítětem jejího vůdce. Autorčin dědeček a babička LeBaronovi založili stejnojmennou kolonii na severomexickém venkově v roce 1944 a záhy se k nim připojily další polygamní rodiny. Když byl v rámci mocenského boje dívčin otec zavražděn, matka (autorka byla jejím čtvrtým dítětem) se provdala za despotu a surovce, který zneužíval dokonce i vlastní děti. Po rodinné tragédii se jeho nevlastní potomci odhodlali k odvážnému útěku do Spojených států amerických, kde se autorka usadila a šťastně provdala. Skřípot štěrku na příjezdové cestě v LeBaron se pro ni stal symbolem strastiplného dětství a života s matkou, na niž dodnes vzpomíná s láskou. Každodenní život v chudé kolonii přibližuje s dětskou prostotou i dovedností vyzrálé spisovatelky.

Chcete si přečíst knihu?Skřípot štěrku: Vyrůstala jsem mezi mormony ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ruth Wariner. Číst Skřípot štěrku: Vyrůstala jsem mezi mormony Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY