Harry Potter: Kouzelná místa a postavy: Omalovánky

Harry Potter: Kouzelná místa a postavy: Omalovánky - Joanne K. Rowlingová | Replicamaglie.com

...icemi i Příčnou ulicí, nahlédnete ke ... Harry Potter Kouzelná místa a postavy - Joanne K ... ... ... Název: Harry Potter: Kouzelná místa a postavy (Omalovánky) Autor: J. K. Rowlingová Nakladatelství: Albatros Media a. s. Rok vydání: 2017 Odpovědný redaktor: Petr Eliáš Technická redaktorka: Petra Mejstříková Harry Potter a Relikvie smrti 2008; Hedvábník 2015; všech 28 knih autora. Podobné knihy. Fantastická zvířata a kde je najít: Kouzelní tvorové 2016; Fantastická zvířata a kde je najít - Kouzelné postavy a magická místa 2016; Kouzelná místa a postavy omalovánky 2016; Kniha Harry Potter: Mudlovské omalovánky je v Harry Potter: Kouzelná místa a postavy. ... Vítejte ve světě barev, kde potk ... Harry potter popis postavy | Sleviste.cz ... . ... Vítejte ve světě barev, kde potkáte své oblíbené postavy z filmů o Harry Potterovi a podíváte se na známá místa. Naše omalovánky vás provedou Bradavicemi i Příčnou ulicí, nahlédnete ke Gringottovým i k Dursleyovým. Je jen na vás, jaké odstíny tomuto světu vdechnete, a jako ......

INFORMACE

AUTOR
Joanne K. Rowlingová
DIMENZE
7,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Harry Potter: Kouzelná místa a postavy: Omalovánky.pdf

POPIS

Vdechněte vlastní pojetí světu Harryho Pottera a podívejte se na známá místa! Vítejte ve světě barev, kde potkáte své oblíbené postavy z filmů o Harry Potterovi a podíváte se na známá místa. Naše omalovánky vás provedou Bradavicemi i Příčnou ulicí, nahlédnete ke Gringottovým i k Dursleyovým. Je jen na vás, jaké odstíny tomuto světu vdechnete, a jako inspirace vám opět poslouží nádherné skicy a barevné záběry z filmů.

Chcete si přečíst knihu?Harry Potter: Kouzelná místa a postavy: Omalovánky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joanne K. Rowlingová. Číst Harry Potter: Kouzelná místa a postavy: Omalovánky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY