Malá baletka - Rosa a zvláštní cena

Malá baletka - Rosa a zvláštní cena - Darcey Bussellová | Replicamaglie.com

...ihlásí na konkurz do Královské baletní školy, kouzelné střevíčky ji přenesou na rozbouřené ... Kniha: Malá baletka - Darcey Bussellová | Knihy.ABZ.cz ... ... Malá baletka Rosa a zvláštní cena. Hodnocení produktu: 100% 100% (Perfektní) 1 recenze. Mladá fronta, dětské, 2017, Bussellová Darcey, 96, česk ... Obsah knihy: Malá baletka - Rosa a tři přání. Rosa ví, že nastal čas, aby předala své speciální červené baletní střevíčky jiné holčičce. Než to ale udělá, její přátelé v Zemi kouzel ještě naposledy potřebují, aby jim pomohla! Te ... Malá baletka série | Databáze knih ... . Než to ale udělá, její přátelé v Zemi kouzel ještě naposledy potřebují, aby jim pomohla! Tentokrát musí zachránit panenku Coppélii, kterou ukradl zlý Myší král. Malá Rosa se pomocí kouzelných střevíčků podruhé vrací do Země kouzel. Přímo před jejíma očima tam Zlá víla promění pár obyvatel v kámen. Co se děje? Zlá víla si podle všeho usmyslela chytit ptáka Ohniváka a s ním i všechny ostatní ptáčky. Jenže bez jejich zpěvu nemůže nikdo v zemi udělat ani jeden baletní krůček. Rosa sebere veškerou svou odvahu a ... Malá baletka. Darcey Bussellová. Rosa ví, že nastal čas, aby předala své speciální červené baletní střevíčky jiné holčičce. Než to ale udělá, její přátelé v Zemi kouzel ještě naposledy potřebují, aby jim pomohla!...

INFORMACE

AUTOR
Darcey Bussellová
DIMENZE
12,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Malá baletka - Rosa a zvláštní cena.pdf

POPIS

Dobrodružství Rosy v Zemi kouzel se tentokrát odehrává zčásti ve vodní říši. Králi moří Neptunovi někdo ukradl drahocenné žezlo, které kdysi vyhrál v šermířském souboji nad králem Země kouzel Tristanem. Neptun z krádeže podezírá právě Tristana, a proto na celou zemi seslal příval bouří. Ve chvíli, kdy se Rosa v pohodlí domova rozmýšlí, zda se přihlásí na konkurz do Královské baletní školy, kouzelné střevíčky ji přenesou na rozbouřené mořské pobřeží. Rosa se spolu s vílou Majoránkou noří do vln a snaží se krádeži přijít na kloub. Moře ale není pro dvě suchozemské dívky příliš přívětivé prostředí. Dostanou se ve zdraví zpátky na souš a vyřeší záhadu ukradeného žezla?

Chcete si přečíst knihu?Malá baletka - Rosa a zvláštní cena ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Darcey Bussellová. Číst Malá baletka - Rosa a zvláštní cena Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY