Sociální fobie a její léčba

Sociální fobie a její léčba - Michaela Holubová, | Replicamaglie.com

...Praško Nakladatel: Grada 2017 Hodnocení produktu: 100% () ... Sociální fóbie - diagnóza, příznaky, léčba - Tvojedoktorka.cz ... . Sociální fobie je nepřiměřený až chorobný strach z kontaktu s ostatními lidmi. Může se týkat pouze specifických situací (například vystoupení na veřejnosti či telefonování)... Sociální fobie - příznaky a její léčba. ... V tomto článku volně navazujeme na předcházející téma o fobiích a zaměříme se konkrétně na sociální fobii. Co je to sociální fobie, nebo chcete-li strach z lidí? ... Kniha: Sociální fobie a její léčba (Ján Praško a Michaela ... ... . Co je to sociální fobie, nebo chcete-li strach z lidí? Jedná se o úzkostnou poruchu, v dnešní době můžeme říci, že jednu z nejrozšířenějších. ... Kupte knihu Sociální fobie a její léčba od Ján Praško, Michaela Holubová na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Těžká sociální fobie Dobrý den.Mám dceru 17 let,která v létě prodělala psychozu F 231.Byla měsíc hospitalizovaná a bere medorisper 1mg.Ráno bere půlku a večer celý.Když přišla z léčebny byla uplně v pohodě,veselá a vyrovnaná.Nyní už měsíc je to mnohem horší.Chodíme k psychiatrovi,léky bere,na EEG to má v pořádku.Bohužel... Sociální fobie a její léčba 5. 1 recenze ; Lidé trpící sociální fobií cítí nervozitu a napětí ve společnosti jiných lidí. Takový člověk se obává hodnocení, které by se mohlo týkat jeho vzhledu, chování nebo charakteru, má přehnané obavy o to, co si druzí o něm budou myslet. Tato porucha výrazně zhoršuje ... Grada Sociální fobie a její léčba - Ján Praško, Michaela Holubová . Lidé trpící sociální fobií cítí nervozitu a napětí ve společnosti jiných lidí.Takový člověk se obává hodnocení, které by se mohlo týkat jeho vzhledu, chování nebo charakteru, má přehnané obavy o to, co si druzí o něm budou myslet. Sociální fobie a její léčba: Příručka pro klinickou praxi. Praha: Malcom, 1996, s. 5. 9 Sociální fobie je druhá nejastější fobie léená v klinické praxi. Na prvním místě je agorafobie þili strach z otevřených veřejných prostranství. Ze všech fobií v klinické praxi tvoří Trápí vás nadměrný stud aneb Jak překonat sociální fóbii Sociální fobie a její léčba : příručka pro lidi se sociální fobií / Ján Praško, Jana Vyskočilová, Jana Prašková. Evka Kniha Sociální fobie a její léčba Přidat komentář. Elevant. 17. března. Kniha by se mohla jmenovat "Vše, co potřebujete vědět o sociální fobii". ... Lidé trpící sociální fobií cítí nervozitu a napětí ve společnosti jiných lidí. Takový člověk se obává hodnocení, které by se mohlo týkat jeho vzhledu, chování nebo charakteru, má přehnané obavy o to, co si druzí o něm budou myslet. Tato porucha výrazně zhoršuje ... Sociální fobie a její příznaky Určit správnou diagnózu na základě příznaků je nejdůležitější a klíčovou úlohou každého lékaře. Pokud pouze tušíte, že trpíte sociální fobií, měli byste znát klíčový seznam příznaků , které víte následně referovat vašemu ošetřujícímu lékaři, který zhodnotí a ......

INFORMACE

AUTOR
Michaela Holubová,
DIMENZE
10,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Sociální fobie a její léčba.pdf

POPIS

Lidé trpící sociální fobií cítí nervozitu a napětí ve společnosti jiných lidí. Takový člověk se obává hodnocení, které by se mohlo týkat jeho vzhledu, chování nebo charakteru, má přehnané obavy o to, co si druzí o něm budou myslet. Tato porucha výrazně zhoršuje kvalitu života zejména mladým lidem, brání jim ve studiu, v práci, v kontaktu s vrstevníky i v navazování partnerských vztahů. Postiženého handicapuje většinou už od dětství nebo od puberty. Monografie se zabývá diagnostikou, etiopatogenezí a léčbou této závažné psychické poruchy, popisem komorbidity, diferenciální diagnostiky i sociálními aspekty včetně stigmatizace a sebestigmatizace. Jako řešení se nabízí kognitivně-behaviorální terapie nebo léčba antidepresivy. Léčebná část charakterizuje nejdůležitější farmakologické a psychoterapeutické postupy včetně současných algoritmů. Publikace je určena klinickým pracovníkům, zejména psychiatrům a klinickým psychologům, ale také pracovníkům poraden, kteří se pacientům se sociální fobií věnují diagnosticky a terapeuticky. Ocení ji také studenti těchto oborů i všichni, v jejichž blízkosti se nachází někdo s touto poruchou.

Chcete si přečíst knihu?Sociální fobie a její léčba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michaela Holubová,. Číst Sociální fobie a její léčba Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY