Františkáni z Bronxu

Františkáni z Bronxu - Adrian Luc | Replicamaglie.com

...u 1987 nová františkánská komunita. „Chcete-li opravdu následovat ukřižovaného Krista, jděte až na samé dno ghetta," řekl prvním osmi bratřím kardinál O´Connor, newyorský arcibiskup ... Františkáni z Bronxu - ZAEX ... . FRANTIŠKÁNI Z BRONXU ... Plocha se tyčí nad čtvrtí Melrose v jižním Bronxu. Tato kdysi bohatá aglomerace získala pověst ghetta teprve v še-desátých letech. S tím, jak se tu usazovaly černé portorikán - ské rodiny, stěhovaly se bílé rodiny pryč. Postupně se zhor- Documentary film following five friars at a Franciscan friary in Bradford on a mission to support the poor, both spiritually and materially. Františkáni z Bronxu V chudinské čt ... Kniha: Františkáni z Bronxu - Adrian Luc | Knihy.ABZ.cz ... . Postupně se zhor- Documentary film following five friars at a Franciscan friary in Bradford on a mission to support the poor, both spiritually and materially. Františkáni z Bronxu V chudinské čtvrti New Yorku, plné násilí, drogových dealerů a lidí bez domova, žije od roku 1987 nová františkánská komunita. „Chcete-li opravdu následovat ukřižovaného Krista, jděte až na samé dno ghetta," řekl pr...

INFORMACE

AUTOR
Adrian Luc
DIMENZE
3,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Františkáni z Bronxu.pdf

POPIS

V chudinské čtvrti New Yorku, plné násilí, drogových dealerů a lidí bez domova, žije od roku 1987 nová františkánská komunita. „Chcete-li opravdu následovat ukřižovaného Krista, jděte až na samé dno ghetta,“ řekl prvním osmi bratřím kardinál O´Connor, newyorský arcibiskup. A svěřil jim farnost v jižním Bronxu. Příběhy z jejich života jsou konkrétním svědectvím milosrdenství v akci, ale i neuvěřitelné péče Prozřetelnosti.

Chcete si přečíst knihu?Františkáni z Bronxu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adrian Luc. Číst Františkáni z Bronxu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY