Mášenka a tři medvědi: Aktivity se samolepkami

Mášenka a tři medvědi: Aktivity se samolepkami - - | Replicamaglie.com

... žádné recenze. ... tři postýlky, Mášenka a tři medvědi, kteří se právě vrací domů! Kdo ví, co se všechno může stát? Tento klasický pohádkový příběh se zlatovlasou Mášenkou, až moc zvědavou holčičkou, která neopatrně vejde do ... Vykoupená | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... ... Mášenka a tři medvědi - Aktivity se samolepkami. ... Tři kozlíci rohatí - Aktivity se samolepkami. Nauč se kreslit barvami. Nauč se tvořit 1 - Koláže a přáníčka z papíru. Bílá magie - kouzla pro lásku. Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Mášenka a tři medvědi - Aktivity se samolepkami. autor neuveden. Info: Svojtka Václav & Co., 2017 (1.) - brož., 48 str. Z angl. přel. J. Kučera EAN ... Kniha: Mášenka a tři medvědi | Knihy.ABZ.cz ... . Bílá magie - kouzla pro lásku. Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Mášenka a tři medvědi - Aktivity se samolepkami. autor neuveden. Info: Svojtka Václav & Co., 2017 (1.) - brož., 48 str. Z angl. přel. J. Kučera EAN: 9788025619827 ... Recenze produktu Mášenka a tři medvědi - Aktivity se samolepkami. Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi. Kniha: Mášenka a tři medvědi Podtitul: Aktivity se samolepkami Jeden domek, tři misky s voňavou kaší, tři postýlky, Mášenka a tři medvědi, kteří se právě vrací domů! Objednávejte knihu Mášenka a tři medvědi - Aktivity se samolepkami v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Mášenka a tři medvědi: Aktivity se samolepkami.pdf

POPIS

Jeden domek, tři misky s voňavou kaší, tři postýlky, Mášenka a tři medvědi, kteří se právě vrací domů! Kdo ví, co se všechno může stát? Tento klasický pohádkový příběh se zlatovlasou Mášenkou, až moc zvědavou holčičkou, která neopatrně vejde do domku tří medvědů a usne, je obohacen mnoha rozličnými aktivitami. Čtení napínavého příběhu doplňují samolepky, dokreslování obrázků, početní úlohy, hledání rozdílů a cest v bludišti. Děti se s Mášenkou a třemi medvědy rozhodně nudit nebudou! Knížka je ideální zábavou pro ukrácení dlouhé chvíle. Zatímco děti sledují pohádku, jsou podporovány v rozvíjení fantazie a zároveň - aniž by si uvědomovaly, že se učí - procvičují pozornost a nejrůznější výtvarné a motorické schopnosti.

Chcete si přečíst knihu?Mášenka a tři medvědi: Aktivity se samolepkami ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Mášenka a tři medvědi: Aktivity se samolepkami Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY