To mě baví - Počítání

To mě baví - Počítání - - | Replicamaglie.com

...dybych se místo počítání kalorií radši zaměřila na to, abych cvičila to, co mě opravdu baví, naplňuje a co nepotřebuju dělat kvůli kaloriím? Ono se to pak pálí samo, věřte mi ... To mě baví - Farma - Jörg Meidenbauer - Megaknihy.cz ... . A není nic zábavnějšího a zajímavějšího, než pozorovat, jak funguje naše tělo. Je to běh na dlouhou trať, o tom žádná. Konzoli Pythonu lze využít k pohodlnému počítání. Python umí základní čtyři operace (+,-, *, /). TODO: komentuj dělení; Priority operací lze určit kulatými závorkami. Desetinná místa oddělujeme tečkou. Operátor % počítá zbytek po dělení, výsledkem 32%15 je 2. K pokročilej ... Kniha To mě baví - Počítání | Dobré Knihy.cz ... . TODO: komentuj dělení; Priority operací lze určit kulatými závorkami. Desetinná místa oddělujeme tečkou. Operátor % počítá zbytek po dělení, výsledkem 32%15 je 2. K pokročilejším výpočtům využijeme modul math. K Počítání přibude v polovině února na českém trhu další nádherná kniha téhle autorky - Barvy! Vypadá opravdu skvěle, takže už mám u nás v knihkupectví jednu zamluvenou. Pro toho, ... Taky mě baví sledovat, jaká literatura baví moje dvojčata. Baví mě objevovat nové české i zahraniční knihy pro děti a baví mě ......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,83 MB
NÁZEV SOUBORU
To mě baví - Počítání.pdf

POPIS

Už umíš počítat od jedné do desíti? Chceš se potápět se třemi medúzami, hrát si se čtyřmi příšerkami a dovádět v zoo s pěti opičkami? Hraj si, poznávej, procvičuj! Seznam se s přátelskými zvířátky a užij si i se svými rodiči nekonečnou zábavu při počítání. Tato krásná knížka je plná jednoduchých početních úkolů a i její stránky jsou ve tvaru číslic. Kouzelné ilustrace a jasné popisky povzbuzují ke hledání, ukazování a objevování.

Chcete si přečíst knihu?To mě baví - Počítání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst To mě baví - Počítání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY