V šedých tónech

V šedých tónech - Ruta Sepetysová | Replicamaglie.com

...h považuji za ojedinělý svým tématem ... Kniha V šedých tónech - Ruta Sepetys | Dobré Knihy.cz ... . Většinou je literatura pro dívky zaměřená na lásku, ale nepodává syrovou realitu dnešních či minulých dnů. Proto má tato kniha pro mě velké kouzlo. Navíc je psaná velmi dobrým svěžím jazykem a děj přirozeně ubíhá. V šedých tónech (2011) Potrhaná křídla (2013) Sůl moře (2016) V šedých tónech. Její první román pojednává o období před druhou světovou válkou, kde odvede hlavní hrdinku Linu i s matkou a malým bratrem sovětská tajná policie do pracovních táboru na Sibiři. Lina se přes to ... Přečteny všechn ... Ruta Sepetysová - V šedých tónech | Čtenářský deník ... ... . Lina se přes to ... Přečteny všechny romány a byť je její kniha - V šedých tónech vydaná jako první, já ji dočetl jako poslední do sbírky. Velice čtivý, smutný román o osudu Litevců a jedné litevské rodiny, kdy člověk nevěděl ani minuty, kdy si pro něj přijde tajná policie a aniž by člověk věděl za co, je umístěn v Gulagu. Řekla jsem si, že se s vámi podělím o 5 knih, které se chystám...

INFORMACE

AUTOR
Ruta Sepetysová
DIMENZE
9,62 MB
NÁZEV SOUBORU
V šedých tónech.pdf

POPIS

Píše se rok 1941. Lině je patnáct let a těší se, že po prázdninách půjde na uměleckou školu. Jednoho večera ale k nim domů vrazí sovětská tajná policie a společně s její matkou a malým bráškou ji odvlečou pryč. Čeká je deportace do pracovních táborů na Sibiři. Lina se musí naučit bojovat o život, přijímat obtížná rozhodnutí, spolknout ponižování a bití a hlavně nenechat se zlomit, udržet si vlastní lidství. A to se jí daří díky rodině a také lásce k výtvarnému umění.

Chcete si přečíst knihu?V šedých tónech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ruta Sepetysová. Číst V šedých tónech Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY